REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Walentynkowa promocja na filmy w Biedronce. W ofercie ponad 50 tytułów

Zbliżają się Walentynki, więc warto zaplanować romantyczny wieczór z drugą połówką. Dobrym pomysłem jest wspólne obejrzenie filmu. Biedronka proponuje ponad 50 tytułów w atrakcyjnych cenach.

05.02.2018
12:00
Promocja na filmy w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Sieć sklepów oferuje filmy dla każdego. Dostępny jest szeroki wybór komedii romantycznych, dramatów czy filmów akcji. Jest także kilka pozycji dla całej rodziny. W promocji znalazło się także parę tytułów, które oglądaliśmy w kinach w zeszłym roku.

Promocja na filmy w Biedronce – co warto kupić?

Zeszłoroczna kontynuacja kultowego filmu sci-fi z 1982 roku. Oficer K z policji Los Angeles to tytułowy Blade Runner – łowca polujący na androidy. Pewnego dnia odkrywa sekret sprzed 30 lat, który może zniszczyć porządek panujący w świecie ludzi i replikantów. Aby utrzymać ład, funkcjonariusz musi odnaleźć Ricka Deckarda. Film dostępny jest w wersji z książką.

Gwiazd naszych wina

Adaptacja bestsellerowej powieści Johna Greena. Chorująca na raka 17-letnia Hazel marzy o spotkaniu ze swoim ulubionym autorem – Peterem van Houtenem. Ten jednak nie odpowiada na jej próby kontaktu. Na grupie wsparcia dla cierpiących na nowotwór poznaje Gusa, z którym łączy ją miłość do książek. Chłopak zostaje zaproszony na spotkanie z pisarzem w Amsterdamie. Postanawia zabrać ze sobą Hazel.

Michalina Wisłocka to ginekolog pracująca w Poradni Świadomego Macierzyństwa. Dzięki przeżyciom pacjentek oraz własnym doświadczeniom decyduje się napisać Sztukę kochania - książkę, która zmieni życie seksualne Polaków. Jednak poradnik na tak odważny temat zdecydowanie wykracza poza kanon PRL-u, w którym jest to temat tabu. Lekarka musi przełamać opór Kościoła, cenzury i zdominowanego przez mężczyzn środowiska ginekologii.

Natalie Portman jako Jackie Kennedy, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i światowa ikona mody. Małżeństwo Kennedych cieszy się sympatią ludzi na całym świecie. Para wybiera się na spotkanie z wyborcami w Dallas, gdzie dochodzi do zamachu na prezydenta. Po zabójstwie męża kobieta wraca do Waszyngtonu, by zmierzyć się z tragedią i kontynuować dzieło JFK. Przy okazji tworzy swoją własną legendę.

Romans połączony z science-fiction i kinem akcji. Podczas podróży na nową planetę dwójka pasażerów statku kosmicznego budzi się 90 lat za wcześnie. Para zakochuje się w sobie i ma świadomość tego, że spędzą na pokładzie resztę życia. Jednak szybko okazuje się, że rejs do nowego domu jest zagrożony. Bohaterowie muszą stawić czoła niebezpieczeństwom, dowiadując się przy okazji, dlaczego zostali wybudzeni tak wcześnie.

Pełną listę dostępnych filmów znajdziecie TUTAJ.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w Biedronce znajdziemy także kilka filmów z serii Transformers oraz LEGO Star Wars. Fanów komedii romantycznych powinny zainteresować takie tytuły jak Porady na zdrady, Wszystko albo nic czy Miłość aż po ślub. Z kolei na sympatyków animacji czekają Smerfy 2 czy Jak wytresować smoka.

Ile zapłacimy?

Większość filmów kosztuje 14,99 zł za sztukę. Za kilka nowszych tytułów zapłacimy 19,99 zł. Z kolei cena niektórych tytułów dostępnych w wersji z książką to 24,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 18 lutego tego roku lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA