REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce. Te tytuły warto kupić

Sieć sklepów Biedronka co i rusz zaskakuje nas książkowymi promocjami. Nowa akcja dyskontu ruszyła dzisiaj - do kupienia jest mnóstwo ciekawych lektur w dobrych cenach. Znajdzie się coś dla każdego i usatysfakcjonowani będą zarówno dorośli czytelnicy jak i dzieciaki.

04.09.2017
10:15
Promocja na książki w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Dziś, 4 września, w Biedronce ruszyły dwie promocje książkowe. W sieci sklepów zaopatrzymy się w beletrystykę i to na czasie, a także w książki dla dzieci i lektury szkolne z opracowaniem (coś w sam raz dla tych, którzy dzisiaj wracają do szkoły). Powieści i poradniki kupimy już za 24,99 zł sztuka, pozycje dla dzieci za 7,99 zł, a lektury zaledwie za... 5,99 zł. To naprawdę brzmi dobrze.

Od kiedy do kiedy trwa promocja na książki w Biedronce?

Promocja trwa od dziś, 4 września, do 17 września tego roku. Warto się jednak pospieszyć - Biedronka oferuje dobre ceny i dobre tytuły, także większość z nich może zniknąć przed końcem promocji.

Promocja na książki w Biedronce - jakie tytuły warto kupić i za ile?

Wśród tytułów dla dorosłych i młodzieży znajdziemy aktualne pozycje. Każdą książkę kupimy za 24,99 zł.

Inwazja

promocja w biedronce  class="wp-image-93389"

Debiutancka powieść Wojtka Miłoszewskiego, brata Zygmunta, autora książek m. in. o prokuratorze Szackim. Inwazja opowiada o Polsce i jej mieszkańcach. Miłoszewski kreśli wizję niepokojącej przyszłości, w której nasz kraj znajduje się w stanie wojny. Pisarz znany był do tej pory z tworzenia scenariuszy. Ze swoim bratem Zygmuntem napisał m. in. scenariusz do serialu Prokurator, który emitowany był w telewizji TVP.

Opowieść podręcznej

promocja na książki w biedronce class="wp-image-93390"

Opowieść podręcznej to książka Margaret Atwood, opowiadająca o klasowym społeczeństwie, w którym ważną rolę odgrywają tytułowe podręczne - kobiety mające za zadanie rodzić dzieci w świecie, w którym ludzkości grozi wymarcie. Powieść Atwood doczekała się w tym roku adaptacji serialowej, którą w Polsce można obejrzeć w serwisie Showmax. To zresztą nie pierwsze przeniesienie tego tytułu na ekrany - lata temu powstał film pełnometrażowy o tym samym tytule, który też zobaczymy we wspomnianej platformie VOD. Książka Atwood pierwszy raz została wydana w 1985 roku, ale treści w niej zawarte wciąż są zaskakująco aktualne.

Lokatorka

biedronka promocja class="wp-image-93395"

Powieść Lokatorka to thriller psychologiczny. Do nowoczesnego apartamentu wprowadza się Jane. Kobieta jest bardzo podobna do poprzedniej lokatorki mieszkania, Emmy. Obie kobiety łączą: kolor włosów, podobne rysy twarzy, no i miejsce zamieszkania. Różni je jedno - Emma już nie żyje, a Jane jeszcze tak. Ale jest jeszcze coś - obie kobiety mają tajemniczą więź z właścicielem domu. Czy Jane grozi niebezpieczeństwo?

Zniknięcie

biedronka class="wp-image-93397"

Zniknięcie to powieść autorstwa Caroline Eriksson. Pewnego dnia Greta, Alex i ich kilkuletnia córeczka wypływają na jezioro. Docierają do małej wysepki i Alex oraz dziecko wychodzą na ląd. Greta zasypia w łódce, a kiedy się budzi jej rodziny nie ma. Kobieta zgłasza ich zaginięcie, a wtedy dowiaduje się, że przecież nigdy nie miała męża i dziecka. Kobieta powoli odchodzi od zmysłów i sama już nie wie, czy wszyscy są przeciwko niej, czy to ona traci kontakt z rzeczywistością...

Millenium: Co nas nie zabije

 class="wp-image-54374"

Kontynuacja Millenium Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza. Samo podjęcie tematu przez pisarza od lat budzi kontrowersje, a jego książka doczekała się różnych recenzji. Niektórzy uważają, że Millenium powinno zakończyć się wraz ze śmiercią Larssona i trzecią stworzoną przez niego częścią, ale Lagercrantz skrupulatnie kontynuuje dzieło zmarłego pisarza. 14 września tego roku ukaże się piąty tom Millenium, Mężczyzna, który gonił swój cień.

Pełna lista książek do kupienia znajduje się TUTAJ.

REKLAMA

A co poza tym?

Oprócz beletrystyki i poradników za 24,99 zł od dzisiaj w Biedronce możemy też nabyć książki dla najmłodszych za 7,99 zł (pełna lista TUTAJ), a także lektury z opracowaniem takie jak: Proces Franza Kafki, Pan Tadeusz Adama Mickiewicza, Wesele Stanisława Wyspiańskiego czy w Pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Pełna lista dostępnych lektur w Biedronce znajduje się TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA