REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ten fanowski montaż to najlepsze, co zobaczą dziś wszyscy czekający na "Przebudzenie Mocy"

Do premiery nowych "Gwiezdnych wojen" pozostały niespełna dwa miesiące. To z całą pewnością jedna z najważniejszych premier tego roku, o czym świadczy chociażby ogromne zainteresowanie kolejnymi zwiastunami "Przebudzenia Mocy". Wszyscy, którzy poprzednie trailery obejrzeli już kilkanaście razy i przeanalizowali je pod każdym możliwym kątem, zdecydowanie powinni zobaczyć montaż przygotowany przez twórców kanału na YouTube Science Vs. Cinema. 

23.10.2015
16:58
gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat — kopia
REKLAMA
REKLAMA

Nie znajdziemy w nim co prawda żadnych nowych, niepublikowanych wcześniej scen, ale za to otrzymujemy prawie czterominutowy, świetnie zrealizowany materiał, złożony ze wszystkich opublikowanych wcześniej zwiastunów VII odsłony "Gwiezdnych wojen". Jest tak dobry, że swobodnie mógłby być oficjalną produkcją Disneya. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że to najlepiej przygotowane dzieło promujące "Przebudzenie Mocy". Zresztą zobaczcie sami.

REKLAMA

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” trafią do polskich kin 18 grudnia, a przedpremierowa sprzedaż biletów rozpoczęła się już w miniony poniedziałek. Na ekranie zobaczymy twarze znane z poprzednich filmów, jak na przykład Harrisona Forda (Han Solo), Marka Hamilla (Luke Skywalker) i Carrie Fisher (Leia), u boku których pojawią się także nowi aktorzy, między innymi Daisy Ridley, John Boyega i Oscar Isaac. W tym tygodniu zaprezentowano plakat filmu oraz pełny zwiastun. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA