REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

„Przyjaciele” znowu razem. Za odcinek specjalny dla HBO Max każdy członek obsady otrzyma pokaźną sumkę

Na HBO Max pojawią się wszystkie odcinki „Przyjaciół”. WarnerMedia przygotowuje dla fanów serialu dodatkową niespodziankę. Ma nią być odcinek specjalny z oryginalną obsadą. Włodarze firmy są gotowi sporo zapłacić, aby projekt doszedł do skutku.

07.02.2020
18:12
Nowy odcinek Przyjaciół. Special będzie dostępny w HBO Max
REKLAMA
REKLAMA

Debiutująca już niedługo platforma VOD HBO Max ma przed nami coraz mniej tajemnic. WarnerMedia ujawniło już mniej więcej, jakie produkcje pojawią się w serwisie i trzeba przyznać, że oferta jest bardzo kusząca. Jednakże jedne z największych emocji wzbudzają nie tyle nowe tytuły, a dobrze wszystkim znany sitcom. Wiecie, ten z grupą przyjaciół.

„Przyjaciele” doczekali się 10 sezonów.

Z każdym kolejnym rokiem serial zyskiwał na popularności, a dzisiaj jest produkcją niemal kultową. Oczywiście nie dla wszystkich. Kiedy sitcom trafił na Netfliksa, stojący w obronie poprawności politycznej milenialsi stwierdzili, że jest on homofobiczny, pełno w nim body shamingu i jeszcze kilku innych zachowań, które dzisiaj próbujemy tępić.

Można się kłócić, czy tak rzeczywiście jest. Dyskusji nie podlega jednak fakt, że serial wciąż jest bardzo popularny i uwielbiany przez publiczność. Wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Dlatego jak podawał HollywoodReporter WarnerMedia wykupiło prawa do jego emisji na pięć lat za 425 mln dolarów, czyli zapłacono 85 mln za rok obecności sitcomu w nadchodzącym serwisie streamingowym. Całkiem spory wydatek, ale to nie wszystko.

Fanów serialu ucieszy z pewnością informacja, że WarnerMedia przygotowało dla nich coś więcej niż samą możliwość obejrzenia wszystkich sezonów. Dzięki firmie aktorzy serialu będą mieli okazję spotkać się ponownie po latach. Nie ekscytujcie się jednak.

Nie będzie nowych odcinków „Przyjaciół”.

REKLAMA

Jak czytamy na The Wall Street Journal planowany jest special, który będzie polegał na pokazywaniu fragmentów serialu i wywiadów z występującymi w nim aktorami. Na potencjalną gospodynię programu, która będzie rozmawiać m.in. z Courtney Cox, Lisą Kudrow czy Matthew Perrym wskazuje się Ellen DeGeneres.

Niby nic, a jednak WarnerMedia spodziewa się hitu. Początkowo obsadzie „Przyjaciół” zaproponowano milion dolarów za wzięcie udziału w tym projekcie, czyli tyle ile każdy aktor i aktorka otrzymywali za każdy odcinek serialu w dwóch ostatnich sezonach. Ta oferta została odrzucona, więc firma zwiększyła sumę i chce im zapłacić od 2,25 mln do 2,5 mln dolarów. Czy obie strony dojdą do porozumienia? To się okaże.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA