REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Psy 3. W imię zasad” z oficjalnym zwiastunem. Bogusław Linda wraca do swojej ikonicznej roli

„Psy” to jeden z najczęściej wspominanych polskich filmów z lat 90. Dzieło Władysława Pasikowskiego wkrótce doczeka się nowej części zatytułowanej „Psy 3. W imię zasad”. Kryminalna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie doczekała się właśnie nowego zwiastuna i plakatu.

23.12.2019
12:57
psy 3 w imię zasad zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Nazwisko Władysława Pasikowskiego jest znane wszystkich polskim kinomanom urodzonym na przełomie lat 80. i 90. Jego dwie produkcje kryminalne „Psy” i „Psy 2. Ostatnia krew” okazały się tak olbrzymimi hitami, że pojawiające się w nich dialogi weszły na stałe do potocznego języka. A ponieważ nostalgia króluje obecnie w popkulturze, to powrót serii wydawał się kwestią czasu.

Czy film „Psy 3. W imię zasad” powtórzy sukces poprzedników? Od tego czasu kino w Polsce i na świecie uległo dużym zmianom, więc wejście na podobny poziom kulturowego zaangażowania widowni może być ciężko. Co nie oznacza, że produkcja nie ma szans na finansowy sukces. Widzów do kin przyciągną na pewno osoba reżysera i scenarzysty w jednym (Władysław Pasikowski powrócił do serii) oraz obsada pełna członków starej gwardii. W filmie zagrają m.in. Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Eryk Lubos, Sebastian Fabijański, Jan Frycz i Arkadiusz Jakubik.

Nowy zwiastun filmu „Psy 3. W imię zasad” nie ukrywa, że produkcja jest skierowana przede wszystkim do fanów.

Głównym bohaterem 3. części będzie ponownie Franz Maurer. Mężczyzna po 25 latach odsiadki wychodzi na wolność i postanawia dokończyć wszystkie pozostawione przez lata sprawy. Jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Co wyjdzie z ponownego spotkania Maurera z Waldemarem Morawiecem „Nowym”? I jak starym wyjadaczom wyjdzie współpraca z młodym narybkiem w osobach Damiana, Wita i Cegielskiego? Dowiemy się tego już wkrótce.

REKLAMA

„Psy 3. W imię zasad” w kinach od 17 stycznia. Produkcja doczekała się też oficjalnego plakatu z Bogusławem Lindą i Marcinem Dorocińskim.

psy 3 w imię zasad zwiastun class="wp-image-359709"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA