REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Punisher nie prosi o pozwolenie. Nowy materiał wideo przed 2. sezonem serialu Netfliksa

Netflix zrezygnował z dalszego tworzenia seriali aktorskich dla Marvela. Póki jednak ma jeszcze prawa do kilku tytułów, to ochoczo z nich korzysta. Dlatego takim zainteresowaniem cieszy się nadchodzący 2. sezon serialu „The Punisher”. W ramach promocji produkcja doczekała się nowego materiału wideo.

17.01.2019
16:14
punisher netflix
REKLAMA
REKLAMA

Opowieści o superbohaterach odnoszą obecnie triumfy na dużym i małym ekranie. Frank Castle to jednak postać jak żadna inna w całym uniwersum Marvela. Człowiek opętany zemstą, który postanawia wykorzystać swój żal i gniew podczas ataku wymierzonego we wszystkich przestępców. Punisher nie cofa się przed żadną z metod i jest jeszcze bardziej brutalny niż ludzie, z którymi walczy.

Nie dostarcza mu to wielu wielbicieli, a tylko pomnaża licznych wrogów. Wygląda na to, że w 2. sezonie serialu scenarzyści podejmą wątek ubożejącego grona przyjaciół Franka. Już w pierwszym zwiastunie nowej odsłony serialu pojawiły się kwestie związane z okrutnymi metodami Punishera. Nie wszyscy są w stanie je wytrzymać i pogodzić się z ich problematyczną etyką.

Punisher Netflix: Nowy materiał z serialu pokazuje, że Frank nie ma zamiaru prosić o pozwolenie czy przepraszać.

Zwiastun po raz kolejny zarysowuje nadchodzący pojedynek Punishera i Jigsawa. Antybohater Marvela stwierdza, że całkowicie poświęci się swojej roli. Wszystko po to, żeby śmierci nie poniosły niewinne osoby. A przy okazji w krwawy sposób rozprawia się z kilkoma grupami przeciwników, m.in. w barze i na siłowni.

REKLAMA

Na ten moment nie wiadomo, czy w przyszłości pojawi się kolejny sezon „The Punisher”. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Nawet aktorzy występujący w produkcji zdają się nie mieć wielkich nadziei na taki rozwój wydarzeń. Popularność bohatera gwarantuje jednak, że kiedyś Punisher powróci na mały lub nawet duży ekran. Zwłaszcza, że wciąż pozostało wiele pasjonujących komiksowych historii z jego udziałem. Fanom postaci pozostało cieszyć się premierą 2. sezonu serialu. Według naszego recenzenta pierwsze odcinki produkcji zapowiadają kolejne udane spotkanie z Jonem Bernthalem i resztą aktorów.

Nowy sezon „The Punisher” będzie dostępny na Netfliksie od 18 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA