REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ralph Kaminski w teledysku do piosenki "Tata". Co za metamorfoza!

Ralph Kaminski zaprezentował teledysk do utworu Tata z krążka "Młodość". Zrywa w nim z dotychczasowym wizerunkiem, a wcześniej możemy w nim zobaczyć najstarszą polską drag queen.

12.10.2021
12:39
ralph kaminski tata teledysk mlodość
REKLAMA

"Młodość" już minęła. Ralph Kaminski zamyka rozdział związany ze swoją drugą płytą z przytupem. Niedawno zagrał ostatni koncert z trasy promującej album, a teraz podzielił się w sieci teledyskiem do utworu Tata, który może zaskoczyć fanów artysty. To zapowiedź nowego wizerunku piosenkarza, bo możemy go zobaczyć bez charakterystycznego makijażu i blond peruki.

Oczywiście na tę metamorfozę trzeba trochę poczekać. Z nowym emploi piosenkarz prezentuje się dopiero na sam koniec klipu. Zarówno tekst piosenki, jak i teledysk dają nam znać jaki to dla niego jest ważny moment. Osobisty charakter sugeruje również fakt, że za kamerą Taty stanął właśnie on sam.

REKLAMA

Drag queen w teledysku Ralpha Kaminskiego

Zanim zobaczymy Ralpha Kaminskiego bez jego charakterystycznych atrybutów, możemy popodziwiać występ najstarszej polskiej drag queen. W klipie występuje bowiem Lulla La Polaca. Jak to wszystko wygląda w praktyce wyszło? Przekonajcie się sami:

REKLAMA

Fani Ralpha Kaminskiego nie mogą ostatnio narzekać na nudę. Nie tak dawno, bo w połowie września w sieci pojawił się inny teledysk do jego piosenki. "Biegnij razem ze mną", zapowiada najnowszy krążek artysty "KORA". Mamy na nim usłyszeć piosenki z repertuaru Kory i zespołu Maanam.

A jakby wam jednak wciąż było mało Ralpha Kaminskiego, to przypominamy, że jutro będziecie mogli go zobaczyć na antenie TVN-u. Piosenkarz pojawi się bowiem w nadchodzącym odcinku "Top Model".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA