REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Czy Jennifer Coolidge wróci w 3. części "Legalnej blondynki"? Jest komentarz Reese Witherspoon

Legalna blondynka powraca. A wraz z nią pytania o Jennifer Coolidge, która u boku Reese Witherspoon, czyli filmowej Elle Woods, wcieliła się w rolę charyzmatycznej maniukiurzystki i fryzjerki. Teraz, gdy o Jennifer Coolidge zrobiło się głośno za sprawą roli w "Białym Lotosie", pojawia się pytanie – czy zobaczymy ją po latach w trzeciej części kultowego filmu?

06.02.2023
11:06
jennifer coolidge legalna blondynka 3
REKLAMA

Po latach spekulacji wiadomo już, że niebawem pojawi się trzecia część filmu "Legalna blondynka". Reese Witherspoon, odtwórczyni głównej roli Elle Woods, wcieliła się w pierwszej części z 2001 roku w studentkę Harvardu, natomiast Jennifer Coolidge w kosmetyczkę Paulette Bonafonte.

REKLAMA

W styczniu aktorka skradła show na Złotych Globach podczas przemówienia, na którym, trzymając swoją pierwszą nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową w serialu "Biały Lotos", opowiadała o swoich pierwszych, niełatwych krokach w karierze aktorskiej. Widzowie i widzki pokochali jej charyzmę i poczucie humoru, dlatego w świetle ostatnich wydarzeń coraz głośniejsze staje się pytanie, czy Jennifer Coolidge pojawi się u boku Reese Witherspoon w "Legalnej blondynce 3"?

Jennifer Coolidge – czy gwiazda "Białego Lotosu" powróci na ekran?

Podczas premiery filmu "U ciebie czy u mnie?", który zadebiutuje na Netfliksie już 10 lutego, Reese Whiterspoon w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat Jennifer Coolidge, mówiąc, że w pełni zasłużyła na wszystkie pochwały, które teraz otrzymuje.

Ona jest jedną z tych osób, które są tak naturalnie utalentowane i zabawne, że można po prostu powiedzieć, że ludzie ją kochają, (…) ale ona wykonała tak dużo dobrej roboty w naszym biznesie, że naprawdę miło jest widzieć, jak przeżywa ten niesamowity moment

- mówi Reese Whiterspoon.

Dodała również, że nie ma "Legalnej blondynki 3" bez Jennifer Coolidge, co też podkreśliła podczas wywiadu dla Backstage, mówiąc, że będzie mnóstwo scen zarówno z nią, jak i z gwiazdą "Białego Lotosu".

Wywiad z Reese Whiterspoon podczas premiery filmu "U ciebie czy u mnie?"

Sama Coolidge jeszcze w 2022 roku nie wiedziała nic o nowej odsłonie "Legalnej blondynki".

REKLAMA

Nic nie wiem, to znaczy nie wiem, czy chcieli mi zrobić niespodziankę, czy coś, bo dużo o tym słyszałam, (…) ale jeszcze nikt do mnie nie zadzwonił

- mówi Jennifer Coolidge.

Miejmy nadzieję, że gwiazda powróci na ekran, wcielając się po dwudziestu latach w rolę uwielbianej przez widzów i widzki postaci Paulette Bonafonte, bo teraz zdecydowanie Jennifer Coolidge ma swój dobry moment, aby aktorsko trochę namieszać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA