REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD /
 3. Dzieje się
 4. Netflix /

Netflix szykuje się do walentynek, ale wraca też hitowy serial. Sprawdź, wszystkie nowości

Kolejny tydzień namiesza, jeśli chodzi o globalną topkę najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Serial, który pojawi się już w przyszłym tygodniu, z pewnością wpisuje się w walentynkowy nastrój. To jednak nie wszystko, bo serwisie pojawi się masa nowości.

05.02.2023
11:39
netflix nowosci ty sezon 4
REKLAMA

Romantyczne nowości romantycznymi nowościami, jednak jeśli nie do końca w takiej bajce chcecie się znaleźć, to warto nadrobić zaległości, które pojawiły pod koniec stycznia. A wśród nich genialna adaptacja powieści dla młodzieży – "Lockwood i spółka", co wcale nie oznacza, że zarezerwowana jest tylko dla młodszych widzów. Serial skupia się na działalności agencji "Lockwood & Co", zarządzanej przez nastolatków, którzy, dzięki swoim nadludzkim zdolnościom, walczą ze śmiertelnie niebezpiecznymi duchami, panoszącymi się po londyńskich ulicach.

REKLAMA

Poziom adrenaliny we krwi z pewnością podniesie też serial "Królowie Johannesburga", gdzie nie duchy, a nadzwyczajna rodzinna klątwa będzie zagrażać bohaterom – braciom Masire, którzy stoją na czele niebezpiecznego johannesburskiego półświatka.

Netflix do pakietu seriali akcji dorzuca kryminalną produkcję "Śnieżna dziewczyna". Hiszpański serial serwuje nam trzymającą w napięciu opowieść, w której rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania małej Amayi Martin. Oprócz lokalnej policji do akcji na własną rękę włącza się również młoda dziennikarka Miren i jej kolega po fachu – Eduardo.

Warto mieć te propozycje w zanadrzu, jeśli macie wrażenie, że nadchodzące nowości nie przypadną wam do gustu. Chociaż myślę, że ta jedna, która zrobiła furorę i stała się jednym z większych hitów Netfliksa, jest zdecydowanie warta obejrzenia.

Nowości Netfliksa: "Ty" wraca z 4. sezonem.

Co prawda na razie pierwsza część 4. sezonu. To jest coś dla tych, którzy mają ochotę na miłość i akcję w proporcjach 1:2. Bo trzymających w napięciu momentów jest dwa razy więcej niż romantycznych uniesień. Tym razem Joe Goldberg przybierze maskę londyńskiego profesora, ale nowa tożsamość nie stłamsi starych nawyków. Kto okaże się kolejną miłością, której obsesyjnie będzie pożądał Joe? Czy finał tej historii będzie tak tragiczny, jak w poprzednich sezonach?

Netflix - zwiastun czwartego sezonu serialu "Ty"

A oprócz tego będzie bardzo romantycznie

A to za sprawą nowego serialu "Drogi Davidzie!", który wyciąga na wierzch największy sekret wzorowej uczennicy – gdy cała szkoła dowiaduje się, że bohaterem odważnego bloga dziewczyny jest jej sympatia, życie dziewczyny zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.

Chwilę przed walentynkami na Netfliksie zadebiutuje także gorąca komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Zobaczymy bowiem Reese Witherspoon, czyli legalną blondynkę w roli Debbie oraz Ashtona Kutchera, amerykańskie ciacho, który wcieli się w przyjaciela Debbie – Petera. Różni ich wszystko. Dlatego, gdy postanawiają zamienić się domami, będą mieli okazję spojrzeć w głąb siebie i poznać swoje odmienne życia, a nawet otworzyć się na miłość.

Netflix - zwiastun filmu "U ciebie czy u mnie?"
REKLAMA

Netflix: pełna lista premier na przyszły tydzień

 • Królowe giełdy: sezon 1. (08.02)
 • Bill Russell: Legenda NBA (08.02)
 • Mój tata jest łowcą kosmitów: sezon 1. (09.02)
 • Ty: sezon 4. (09.02)
 • Drogi Davidzie! (09.02)
 • Love to Hate You: sezon 1. (10/02)
 • Love is Blind: After the Altar: sezon 3. (10/02)
 • 10 dni z życia dobrego człowieka (10/02)
 • U ciebie czy u mnie? (10/02)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA