REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Chcesz posłuchać nowej książki Remigiusza Mroza? „Lot 202” już niedługo w Audiotece

Lada moment fanów prozy Remigiusza Mroza czeka premiera jego kolejnej powieści zatytułowanej „Lot 202”. Tego samego dnia w Audiotece pojawi się pierwszy odcinek audioserialu na podstawie książki.

13.05.2020
17:25
remigiusz mróz lot 202
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem Remigiusz Mróz, najchętniej czytany przez Polaków pisarz, premierę swojej książki połączył z premierą audioserialu. Produkcja będzie liczyć 14 odcinków i powstała we współpracy z wydawnictwem Filia.

„Lot 202” w wersji audio powstawał już w czasie pandemii. Podczas tworzenia audioserialu twórcy musieli zachować wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa. Część nagrań powstawała zdalnie, część zaś w studiu.

Fabuła „Lotu 202” skupia się na śledztwie dotyczącym makabrycznej śmierci. Ślady wskazują na to, że chłopak popełnił samobójstwo. Sprawą zajmuje się podkomisarz Agnieszka Oliwa. Martwy chłopak ma jakiś związek ze wspomnianym w tytule lotem do Toronto. Na pokładzie samolotu znajduje się premier.

W audioserialu „Lot 202” usłyszycie całą plejadę gwiazd. Udział w produkcji wzięli m.in. Katarzyna Dąbrowska, Michał Żurawski, Rafał Zawierucha, Wojciech Malajkat, Leszek Lichota, Tomasz Schuchardt, Krystyna Czubówna i Piotr Stramowski. Reżyserem serialu jest Grzegorz Gutkowski.

Pierwszy odcinek audioserialu „Lot 202” już 20 maja 2020 roku.

REKLAMA

Na ten sam dzień zaplanowana jest premiera nowej książki Remigiusza Mroza. Szczegóły znajdziecie na stronie superprodukcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA