REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Seriale

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa - serial na podstawie jego książki nakręci reżyser filmu Bogowie

Coś się znowu dzieje w polskim światku serialowym, a ja zacieram ręce. Choć ostatnio nie możemy narzekać na liczbę polskich dobrych produkcji (Wataha, zaraz Belfer, a w planach choćby seriale m. in. na podstawie prozy Severskiego i Żulczyka), to każda informacja o nowym przedsięwzięciu cieszy. I ucieszyła wiadomość Remigiusza Mroza, który zapowiedział serial na podstawie swojej książki.

20.10.2017
16:39
Remigiusz Mróz, czyli kim jest Ove Løgmansbø?
REKLAMA
REKLAMA

Kim jest Remigiusz Mróz? Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że aktualnie najbardziej płodnym polskim pisarzem. Na karku ma zaledwie 30 lat, a w swoim życiu napisał już ponad 20 (!) książek. Jego specjalnością są kryminały i thrillery oraz political-fiction. Mróz wydał już kilka serii, m. in. tą z komisarzem Forstem i z Joanną Chyłką.

W ubiegłym roku pisarz ogłosił, że oba cykle doczekają się serialowych adaptacji. Ale to nie koniec.

Jak możemy dowiedzieć się od samego autora, jedna z jego nowych książek, wydana w tym roku, również doczeka się ekranizacji. Mowa o pierwszej serii cyklu z Seydą i Hauerem, Wotum nieufności. Na jej podstawie powstanie serial.

Jakby tego było mało już 8 listopada ukaże się druga część zapoczątkowanego przez Wotum nieufności cyklu, Większość bezwzględna.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, kiedy mają ruszyć zdjęcia na planie serialu, ani kto w nim zagra. Pisarz zdradził jednak nazwisko reżysera, który zajmie się produkcją. Jest nim Łukasz Palkowski, którego fanom serialów i polskiego kina nie trzeba chyba przedstawiać. To reżyser, który odpowiada za takie produkcje jak 1. sezon Belfra, film Bogowie czy obraz Najlepszy z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Ten swoją premierę będzie mieć 17 listopada tego roku.

Co tu dużo mówić, przyszłe miesiące i lata w Polsce pod kątem seriali zapowiadają się naprawdę ciekawie i imponująco!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA