REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekaliście na informację, kto zagra Renfri w Wiedźminie od Netfliksa? Chyba mamy kandydatkę

Każda wyczekiwania produkcja telewizyjna może się spodziewać sporego szumu wokół siebie. Jednak skala plotek, jaka krąży wokół Wiedźmina jest ogromna. Według najnowszych informacji prawdopodobnie poznaliśmy kolejną aktorkę, która dołączyła do obsady serialu produkowanego przez Netflix.

08.10.2018
12:32
Renfri Wiedźmin
REKLAMA
REKLAMA

To 24-letnia Millie Brady. Aktorka występowała do tej pory głównie w produkcjach kostiumowych, takich jak Upadek Królestwa czy Król Artur: legenda Miecza, co dobrze wróży, jeśli chodzi o zmierzenie się z kolejną rolą w podobnym klimacie. Brady, według informacji rozpowszechnianych na Reddicie, miała zostać obsadzona w roli księżniczki Renfri, jednej z książkowych przeciwniczek Geralta.

Jak możemy przeczytać w ujawnionej informacji, postać grana przez aktorkę ma się pojawić jedynie w pierwszym odcinku serii. Szczegóły jej roli nie są ujawnione, wiadomo jedynie, że ma się w nich zawierać naga scena.

Oczywiście, na chwilę obecną powyższe doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone. Same plotki mają swoje źródło w internecie, co nie umknęło uwadze fanów. Jednak jak niektórzy zauważyli, jest to ta sama strona, która opublikowała jedno z pierwszych doniesień dotyczących obsadzenia Henry’ego Cavilla w tytułowej roli wiedźmina Geralta.

Jeśli w plotce jest ziarno prawdy, to zaczyna się rysować wokół serialu Netfliksa grupa specjalistów od produkcji fantastycznych i kostiumowych.

Warto spojrzeć chociażby na reżyserów pracujących przy pierwszej serii przygód Geralta. Wśród nich są przecież nazwiska odpowiedzialne za Grę o tron, Rzym (Alik Sakharov) czy Outlandera (Charlotte Brandstorm). Z kolei w zeszłym tygodniu mogliśmy dowiedzieć się, że przy produkcji został zatrudniony Julian Parry, wcześniej znany z pracy przy efektach specjalnych w serialu Wikingowie. Do współpracy zaproszona także Chloe Klesta, dyrektor artystyczną współpracującą już z Netfliksem. Stroje powierzono Timowi Aslamowi, dobierającemu kostiumy na przykład do Piratów.

REKLAMA

Przewidywania data premiery to 2019 rok. I chociaż na razie wydaje się odległa, to powiększająca się obsada i rosnąca liczba osób pracujących za kulisami produkcji, nastrajają pozytywnie.

Wiedźmin ma zadebiutować na platformie w przyszłym roku z ośmioma odcinkami w pierwszym sezonie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA