REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Reputation już w streamingu. Nowej płyty Taylor Swift posłuchacie od teraz w Spotify i Apple Music

Choć najwięksi fani Taylor Swift mają już pewnie jej nowy album "Reputation" na swoich półkach, część z was ucieszy się, że tegorocznej płyty artystki można posłuchać w streamingu. Od dziś.

01.12.2017
9:35
Taylor Swift reputation
REKLAMA
REKLAMA

Taylor Swift ma trudną relację ze streamingiem od kilku lat. W 2014 roku, kiedy ukazał się jej przedostatni krążek, "1989", twórczość artystki zniknęła z serwisu Spotify. Wokalistka tłumaczyła to tym, że dostępność jej muzyki w internecie zmniejsza sprzedaż albumu na fizycznych nośnikach. Po jakimś czasie muzyczne dokonania Swift wróciły jednak na platformę i są na niej aktualnie dostępne.

Premiera "Reputation" miała miejsce 10 listopada tego roku, ale artystka postanowiła, że jej nowy album pojawi się w serwisach streamingowych dopiero teraz.

Blisko miesiąc temu album Taylor Swift można było nabyć wyłącznie w sklepach, na płytach CD bądź kupić go w iTunes. Dziś to się zmienia i "Reputation" trafia na takie platformy jak: Spotify, Apple Music czy TIDAL.

REKLAMA

Nowa płyta Swift to szósty album w karierze 28-letniej Amerykanki. Na krążku znajduje się piętnaście nowych utworów. "Reputation" to - jak pisał Przemek Dobrzyński - świetna płyta i dowód na to, że pozycja Taylor Swift jako topowej gwiazdy pop jest niezagrożona.

Piosenkarka przebiła ostatnio pod względem popularności w serwisie YouTube Rihannę. Aktualnie jest na drugim miejscu, jeśli chodzi o gwiazdy muzyki, które mają najwięcej subskrybentów swojego kanału. Przed nią znajduje się już tylko Justin Bieber.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA