REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Wubba lubba dub dub! Trzeci sezon Rick and Morty trafia do Polski

Na tę premierę musieliśmy nieprzyjemnie długo czekać, bowiem nasi koledzy na Zachodzie mogli oglądać trzeci sezon Rick and Morty już dawno temu. Na szczęście, za nieco ponad tydzień serial trafi do Polski w streamingu.

26.10.2017
13:02
Rick and Morty 3 sezon w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Dokładnie piątego listopada na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon produkcji Rick and Morty, jednego z najlepszych seriali animowanych dla dorosłych ostatnich lat. To zarazem jedna z najciekawszych listopadowych premier w Netfliksie, choć i tak dostawca szykuje na ten miesiąc wiele innych, ciekawych nowości. Dostępny będzie od razu cały sezon Ricka nad Morty'ego, można więc zaplanować sobie maraton z tą niecodzienną, a wyjątkowo celną satyrą naszej rzeczywistości.

Trzeci sezon składa się z dziesięciu odcinków. Ich tytuły to:

 1. The Rickshank Rickdemption
 2. Rickmancing the Stone
 3. Pickle Rick
 4. Vindicators 3: The Return of Worldender
 5. The Whirly Dirly Conspiracy
 6. Rest and Ricklaxation
 7. The Ricklantis Mixup
 8. Morty's Mind Blowers
 9. The ABC's of Beth
 10. The Rickchurian Mortydate

Co wiemy o trzecim sezonie Rick and Morty?

Niestety, z uwagi na fakt, że ten miał już premierę na Zachodzie, w zasadzie wszystko. Dlatego też, by nie psuć wam zabawy, ograniczymy się do podstawowych informacji. Jak na przykład takich, że pierwotnie trzeci sezon miał składać się z 14 odcinków, jednak na skutek wewnętrznych decyzji wytwórni Adult Swim skrócono go do 10 epizodów.

Trzeci sezon, podobnie jak poprzednie dwa, już teraz uważany jest za telewizyjny hit. Każdy premierowy odcinek w pierwszej swojej emisji gromadził grubo ponad 2 mln widzów przed ekranami. Żaden odcinek ze wcześniejszych sezonów nie osiągnął takiego wyniku.

Możemy też powiedzieć – bo to zapowiadali twórcy przed premierą – że Beth będzie teraz znacznie istotniejszą postacią dla serialu. Pierwszy odcinek nowego sezonu może też zasugerować, tu staram się najmniej zdradzać fabułę, jak tylko się da, że Jerry stanie się mało istotną postacią, ale twórcy zapewnili nas, że tak nie będzie.

W trzecim sezonie, podobnie jak w poprzednich, pojawią się znani aktorzy w trzecioplanowych rolach. Zarówno ci, których nazwiska widnieją w napisach końcowych poszczególnych odcinków - Susan Sarandon, Joel McHale, Gillian Jacobs i Christian Slater – jak i wielu innych, którzy będą niespodzianką. Z zapowiedzi wiemy też, że jeden z odcinków będzie nawiązywał do Mad Maksa. Zresztą, widzieliśmy już ten odcinek, a jego recenzja nie zawiera spoilerów.

REKLAMA

Czy będzie czwarty sezon Rick and Morty?

Jak twierdzą twórcy, tak. I raczej możemy im wierzyć, poprzednie trzy sezony były wielkim komercyjnym sukcesem. Dodali też jednak, że na ten czwarty sezon będziemy musieli „bardzo długo poczekać”. Na razie nie wiadomo dlaczego i ile dokładnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA