REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobaczcie pierwszy fragment z 5. sezonu serialu „Rick i Morty”. Twórca serialu opowiedział też o 6. serii

Serial „Rick i Morty” powrócił do lepszej formy wraz z finałowymi odcinkami 4. sezonu, dlatego podekscytowanie fanów znowu osiągnęło punkt krytyczny. Wiele wskazuje jednak na to, że na następną odsłonę animacji nie będą musieli czekać przesadnie długo. Właśnie opublikowano premierowy klip z 5. sezonu.

27.07.2020
11:57
rick i morty 5 sezon
REKLAMA
REKLAMA

„Rick i Morty” nie bez przyczyny jest uważany za jeden z najbardziej wpływowych i popularnych seriali ostatnich lat. Produkcja miała swoje kłopoty, przez co musiała na przełomie 3. i 4. sezonu mierzyć się z wieloma krytycznymi opiniami. Negatywne reakcje fanów i krytyków nie były nieuprawnione, bo ogólny poziom serialu zdecydowanie spadł. Opublikowane w Polsce na początku czerwca ostatnie odcinki 4. serii na powrót wyciągnęły jednak „Ricka i Morty'ego” na szczyt współczesnej telewizji.

Wielbiciele serii mają więc realne powody, żeby wypatrywać ponownego spotkania z rodziną Smithów. Na ich szczęście wygląda na to, że twórcy animacji dotrzymali słowa i faktycznie przerwy między sezonami będą krótsze. Prace nad 5. sezonem są bowiem na bardzo zaawansowanym poziomie. Dość powiedzieć, że do sieci trafiło już nagranie z pierwszym fragmentem nowej serii.

Klip z nowego sezonu serialu „Rick i Morty” pokazuje tytułowych bohaterów na skraju śmierci i rozmowę z chodzącą do szkoły z Mortym Jessiką.

Materiał jest jeszcze na wczesnym etapie przygotowania, zwłaszcza pod względem animacji postaci i tła. Pokazuje jednak, że w nowym sezonie możemy się spodziewać wysokiej stawki i pewnych zmian w relacji między niektórymi bohaterami. Na pewno będziemy mieć też dalej do czynienia z opartych na popkulturze żartach. Udowadnia to pojawienie się nemezis Ricka w osobie Mister Nimbisa, który jest w ewidentny sposób parodią z komiksowych bohaterów – Namora i Aquamana.

Póki co nie wiadomo, który dokładnie odcinek 5. sezonu został pokazany. Jak podaje portal Entertainment Weekly, scenariusze do każdego z epizodów następnego sezonu zostały już ukończone. W trakcie specjalnego panelu podczas Comic-Con@Home Dan Harmon zdradził też, że obecnie twórcy za pomocą Zooma pracują nad skryptami odcinków 6. serii. Filmowiec odpowiedział przy tej okazji również na pytanie, z jaką animacją chciałby zrobić crossover. Padło na serial „BoJack Horseman” od Netfliksa.

REKLAMA

Dokładana data premiery 5. sezonu „Ricka i Morty'ego” nie jest jeszcze znana. W mediach mówi się jednak o końcu 2020 lub początku 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA