REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

To będzie dobry tydzień dla fanów „Ricka i Morty'ego”, aż 3 odcinki specjalne lada dzień pojawią się w HBO GO

Dziś w ofercie HBO GO pojawił się kolejny odcinek 5. sezonu „Ricka i Morty'ego”, ale to nie koniec nowości, które w tym tygodniu fani serialu znajdą na platformie. Nadchodzą aż trzy odcinki specjalne (i kilka zmian w lipcowej ofercie serwisu)!

05.07.2021
16:14
rick i morty odcinki specjalne hbo go lipiec
REKLAMA

HBO GO rozpieszcza fanów serialu „Rick i Morty”. Nie dość, że w czerwcu w ofercie wylądowały wszystkie dotychczasowe serie; nie dość, że po raz pierwszy polscy widzowie mają szansę oglądać nowy sezon na bieżąco, bo świeżutkie odcinki debiutują w serwisie wkrótce po amerykańskiej premierze, to jeszcze lada moment w bibliotece platformy pojawią się aż trzy specjalne odcinki animacji.

Otrzymaliśmy dziś oficjalną informację, według której nowe specjalne epizody wielokrotnie nagradzanego serialu Adult Swim pojawią się w HBO GO już w najbliższy piątek, 9 lipca. Niestety, póki co nie wiemy o nich zupełnie nic. Tak czy inaczej, wliczając w to dzisiejszą premierę, to aż cztery nowiutkie epizody „Ricka i Morty'ego” na przestrzeni pięciu dni. Nieźle.

Najnowszy, 5. sezon, rozpoczął się znakomicie, przełamując złą passę i ponownie oferując fantastyczną jakość: jesteśmy zachwyceni pierwszymi odcinkami (a o najnowszym, który od kilku godzin możecie już oglądać na platformie, przeczytacie u nas lada moment).

REKLAMA

HBO GO na lipiec: zmiany w ofercie

REKLAMA

Poza tą radującą zniecierpliwione serca wygłodniałych fanów informacją jest jeszcze kilka innych, związanych ze zmianami w ramówce HBO GO na lipiec. Oprócz produkcji, które wymieniliśmy tutaj, do serwisu dodane zostaną również filmy „Seks w wielkim mieście” i „Seks w wielkim mieście 2” (oba pojawią się 10 lipca). Po krótkiej przerwie powróci też program „Świat spokoju”. Cały sezon, który łączy hipnotyzujące obrazy z narracją największych gwiazd, zostanie dodany 9 lipca. Z kolei znany i lubiany film „Wszystko za życie” Seana Penna wpadnie do HBO GO nieco później, niż zapowiadano. Premierę przesunięto na 31 lipca.

To jednak nie wszystko, bo zmiany dotyczą także zapowiedzi produkcji, których premiery ostatecznie nie odbędą się w lipcu na platformie. Chodzi o filmy „Niebiańska plaża”, „Papierowe miasta” oraz „Bezdroża”. Tych filmów subskrybenci HBO GO nie znajdą w ofercie w najbliższych tygodniach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA