REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Mało wam procesów stulecia? Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo i molestowanie

Ricky Martin to kolejny celebryta, który właśnie w szokujący sposób spada z piedestału. Pięćdziesięcioletni piosenkarz z Puerto Rico miał podobno utrzymywać przez siedem miesięcy kazirodczy związek z własnym siostrzeńcem. Brat Martina twierdzi, że w tym czasie chłopak był molestowany, a także dręczony fizycznie i psychicznie. Ricky Martin nie przyznaje się do winy i ma zamiar walczyć o dobre imię w procesie.

16.07.2022
17:34
ricky martin oskarżony kazirodztwo
REKLAMA

Ledwie skończył się jeden proces stulecia między Johnnym Deppem i Amber Heard, a już mamy dwóch nowych kandydatów do przejęcia tego tytułu. Z jednej strony z oskarżeniem o molestowanie będzie walczyć Kevin Spacey, z drugiej zaś Ricky Martin. Urodzony w Puerto Rico piosenkarz i aktor znany z serialu "Zabójstwo Versace: American Crime Story" miał rzekomo molestować i dręczyć swojego 21-letniego siostrzeńca. Był też podobno z chłopakiem w trwającym aż siedem miesięcy związku.

Ricky Martin oczywiście zaprzecza oskarżeniom, ale jego dobre imię już wydaje się do szczętu zdruzgotane. Mowa przecież o podejrzeniu uprawiania kazirodztwa, co jest czynem uznawanym przez ogół społeczeństwa za coś równie haniebnego jak pedofilia. Rzekoma ofiara Martina niedawno wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się, za czym poszły dalsze oskarżenia. Sąd w Puerto Rico rozpatrzy je wszystkie na rozprawie 21 lipca.

REKLAMA

Oskarżony o kazirodztwo Ricky Martin zaprzecza zarzutom i sugeruje chorobę psychiczną skarżącego.

Ricky Martin oskarżony

Jak podaje portal Deadline, oficjalne oświadczenie w sprawie wydał prawnik Martina. Marty Singer w ostrych słowach zaprzeczył wszelkim zarzutom i przy okazji przeniósł podejrzenie na stronę oskarżycieli. Singer to jeden z najsłynniejszych (i najdroższych) hollywoodzkich adwokatów, więc możemy spodziewać się z jego strony prawdziwego show na sali sądowej:

Ricky Martin nigdy nie miał żadnej seksualnej czy romantycznej relacji ze swoim siostrzeńcem. Ta idea jest nie tylko nieprawdziwa, ale też ohydna. Niestety, osoba, która postawiła zarzuty, mierzy się z poważnymi psychicznymi wyzwaniami. Wszyscy mamy nadzieję, że ten mężczyzna uzyska pomoc, której tak mocno potrzebuje. Ale przede wszystkim wyczekujemy odrzucenia sprawy przez sędziego, gdy tylko zapozna się z faktami

- zaznaczył prawnik Ricky'ego Martina.
REKLAMA

Siostrzeniec wokalisty Dennis Yadiel Sanchez podtrzymuje, że utrzymywali wraz z Martinem romantyczny związek przez siedem miesięcy. Gdy postanowił zerwać niezdrową relację, Ricky Martin miał do niego wydzwaniać i pojawiać się bez zapowiedzi pod jego domem. Słowa chłopaka potwierdził brat twórcy hitu Livin' la Vida Loca. Jeżeli obecne oskarżenia się utrzymają, to Martinowi grozi do 50 lat pozbawienia wolności. To zresztą nie jedyne prawne problemy gwiazdora, którego była menadżerka oskarżyła pod koniec czerwca o celowe niewypłacenia należnego jej wynagrodzenia (chodzi o miliony dolarów prowizji).

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA