REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie wiesz, czy iść do kina na Rings? Może się przekonasz, jak zobaczysz niepocięte 3 minuty filmu

Po czterokrotnym przesuwaniu premiery widzowie mogą mieć obawy dotyczące tego, czy film Rings faktycznie będzie warty zachodu i wizyty w kinie. Paramount Pictures zachęca do seansu w nietypowy sposób i udostępnia w sieci 3-minutowy fragment produkcji.

01.02.2017
12:41
rings 2017
REKLAMA
REKLAMA

Taśmowa produkcja sequeli, prequeli, remake'ów i rebootów to normalna praktyka w Hollywood. Niemal każdy film, który okazał się hitem, staje się potem dojną krową dla dystrybutora. Nie inaczej jest w przypadku serii horrorów Ring.

Tym razem jednak na kontynuację w postaci Rings trzeba było czekać aż 12 lat.

Amerykański remake The Ring był jednym z horrorów, które oglądałem w dzieciństwie. Zapewne nie tylko mi scena wychodzącej ze studni przerażającej dziewczynki z włosami na twarzy odtwarzana z kasety wideo na telewizorze zapadła w pamięci na długie lata.

Z początku Rings miało być prequelem serii, ale okazuje się, że akcja osadzona jest na 13 lat po wydarzeniach z The Ring 2. Przerażająca postać imieniem Samara powraca. Będzie straszyć i zabijać kolejnych biednych ludzi ku uciesze gawiedzi w kinie.

Z początku film miał debiutować już pod koniec 2015 roku. Potem premierę przesuwano na wiosnę 2016 roku i jesień 2016. Na szczęście to już koniec opóźnień. Trzecia część serii o tytule Rings już za dwa dni trafi do kin, a Paramount Pictures mocno promuje swoje widowisko.

Widzowie przed seansem mogą zobaczyć coś więcej niż zwiastun.

Zwykle przed premierą filmów udostępniane są w sieci oraz emitowane w kinach i telewizji teasery, a potem zwiastuny i krótsze spoty promujące nowe kinowe hity. W przypadku Rings twórcy zdecydowali się dodatkowo umieścić w serwisie YouTube niepocięte fragmenty nowej produkcji.

Fragment Rings przedstawiający lot samolotem możecie zobaczyć poniżej:

Oprócz tego Paramount Pictures udostępniło jeszcze jeden, krótszy materiał:

Reżyserem Rings jest F. Javier Guitérrez. Film, w którym wystąpią Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan i Vincent D’Onofrio, będzie miał premierę 3 lutego 2017 roku.

REKLAMA

Zobacz też:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA