REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun Riverdale. Poznaliśmy wiele szczegółów dotyczących nowego sezonu

Film opublikowany z okazji Comic-Conu daje nam niemało informacji o nadchodzącym sezonie. Aktorzy i twórcy serialu chętnie opowiadali o przyszłych losach bohaterów. 

23.07.2017
17:34
Rozmawiamy o Riverdale
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni sezon zakończył się kilkoma cliffhangerami. Nie są to może najbardziej eleganckie zakończenia, ale część z nich była godnym zwieńczeniem serii. Najnowszy materiał odkrywa kilka kart i... rozwiązuje zagadki, z którymi zostawili nas twórcy.

Sprawa Cheryl zakończyła się dość interesująco, ale nie otrzymaliśmy najmniejszej wskazówki, jaka będzie jej rola w przyszłości. W opublikowanym materiale filmowym jasno widać, że dziewczyna prawdopodobnie przejmie inicjatywę w relacjach z matką. Aktora, która odgrywa rudowłosą bohaterkę, powiedziała, że jej postać będzie znacznie bardziej podła i zimna.

Sprawa strzelaniny w jedynej kawiarni w mieście sprawiła, że ojciec ojciec głównego bohatera, Fred, został ranny. Nie wiemy, jak potoczą się jego losy. Twórcy obiecują, że już w pierwszym odcinku dowiemy się, czy przedsiębiorca przeżył postrzał. Najważniejsze pytanie ciągle pozostaje otwarte: jak zmieni się Archie, gdy przemyśli to, co zaszło w kawiarni? Bardzo prawdopodobne jest, że z idealnego, dobrego i miłego chłopaka zmieni się w zgorzkniałego nastolatka, który szuka zemsty.

Ważnym wątkiem ma być droga Jugheada, który wstąpił do Węży. Bohater będzie musiał niejednokrotnie wybierać pomiędzy związkiem z Betty i partycypowaniem w lokalnym gangu. Toni Topaz, członkini Węży, będzie wprowadzała bohatera w przestępczy świat. To zupełnie nowa postać, którą będzie grała Vanessa Morgan.

Wielkim nieobecnym pierwszej serii był Hiram Lodge.

Veronica i jej matka wielokrotnie o nim wspominały, a on sam często pojawiał się w tle najważniejszych wydarzeń. Nigdy go jednak nie widzieliśmy. Na Comic-Conie dowiedzieliśmy się, że zagra go Mark Consuelos. Przyznam, że na pierwszy rzut oka nie pasuje mi do tej roli, ale jest to raczej kwestia mojej wyobraźni.

W świecie Veroniki pojawi się jeszcze inna postać z przeszłości. Do Riverdale przyjedzie jej dawny chłopak z Nowego Jorku. Ma on uaktywnić wszystkie złe cechy bohaterki. Podobnie ma być w przypadku Betty. Drugi sezon serii poświęci sporo czasu ciemnej stronie dziewczyny, która została tylko delikatnie zarysowana w pierwszej części.

REKLAMA

Drugi sezon będzie bardzo długi i będzie liczył 22 odcinki. Twórcy mają bardzo dużo czasu, aby opowiedzieć na nowo historię miasteczka. Mam szczerą nadzieję, że dobrze wykorzystają ten potencjał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA