REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rojst to serial dla ludzi o mocnych nerwach. Trzeci odcinek to potwierdza

Serial Rojst wyprodukowany przez Showmax to zdecydowanie jedna z najmocniejszych rodzimych serialowych premier tego roku. Potwierdza to trzeci odcinek, który pojawił się dziś na platformie.

31.08.2018
15:15
rojst showmax
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga: serial zawiera spojlery dotyczące serialu Rojst.

Po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków serialu Rojst Joanna zadała 10 pytań, na które zapewne chciałaby jak najszybciej uzyskać odpowiedzi. Cóż, nie tak prędko. Odcinek trzeci odkrywa co prawda kolejne karty, jednak liczba pytań nie maleje.

"Każdy odcinek kończy się mocnym cliffhangerem i ma mocne entrée" - powiedział nam w wywiadzie twórca serialu Jan Holoubek. Tak też dzieje się w trzecim odcinku. Początek pokazuje ostatnie dni życia Justyny - dziewczyny, która wraz z chłopakiem popełnia samobójstwo. Natomiast zakończenie generuje kolejne pytania i jeszcze bardziej wciąga w tę intrygę.

rojst showmax class="wp-image-196726"

Źle się dzieje w małżeństwie Zarzyckich. Teresa jest coraz bardziej zaniepokojona i ma ku temu powody. Podczas nieobecności Piotra do mieszkania małżeństwa przychodzi Kulik - młody, ambitny milicjant, postać bardzo niepokojąca. Kulik zdradza Teresie tajemniczy adres. Kobieta nie wie, że pod tym adresem jej mąż właśnie spotyka się z Heleną, wdową po przewodniczącym Grochowiaku. I nie jest to spotkanie służbowe.

Rojst to serial dla ludzi o mocnych nerwach.

Nie tylko ze względu na fabułę - ta wciąga, pełna jest znaków zapytania, na ekranie pojawia się coraz więcej szemranych postaci i kombinatorów. Twórcy wystawiają jednak naszą cierpliwość na próbę w jeszcze inny sposób. Do końca zostały jeszcze dwa odcinki. Jakim cudem wszystkie wątki mają się do tego czasu zamknąć?!

Wracając jednak do trzeciego odcinka - w międzyczasie w mieście pojawia się ojciec Zarzyckiego. Mężczyzna jest wysoko postawionym partyjniakiem. Do miasta wpada na jeden dzień, odbywa tajemnicze spotkanie w hotelu i przy okazji wykorzystuje swoją władzę, by nieco uspokoić zapędy śledcze swojego syna. Robi to w typowy dla ludzi z jego pozycją sposób - poprzez zastraszanie. Spotyka się z Wanyczem i delikatnie daje mu do zrozumienia, jak ma potoczyć się kariera jego syna.

rojst showmax  class="wp-image-196939"

Haśnik, właściciel rzeźni, to kolejna postać, która ma ważną rolę w 3. odcinku.

REKLAMA

Facet wynajmuje stancję, w której mieszkała zamordowana prostytutka. Teraz wprowadza się tam udający pracownika kolei Zarzycki. Haśnik to groźna, tajemnicza figura, która wprowadza do akcji pewnien niepokój. Mężczyźni odbywają bardzo dziwną rozmowę, która ma fundamentalne znaczenie dla śledztwa prowadzonego przez młodego dziennikarza. I znowu odcinek kończy się cliffhangerem.

Kolejne odcinki pojawiają się co piątek na platformie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA