REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Showmax ma dla was niespodziankę. Pierwszy odcinek serialu Rojst obejrzycie za darmo na YouTubie

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć nowego serialu Rojst od Showmaksa, dziś możecie zacząć nadrabianie. Pierwszy odcinek można oglądać za darmo w serwisie YouTube.

20.09.2018
16:18
rojst
REKLAMA
REKLAMA

Serial w reżyserii Jana Holoubka to najnowsza propozycja platformy Showmax. Rojst składa się z pięciu odcinków, które platforma prezentowała widzom od sierpnia. My wiemy, jak kończy się ta historia. Ale dla tych, którzy jeszcze jej nie znają, Showmax przygotował niespodziankę.

W serwisie YouTube pojawił się pierwszy odcinek serialu.

Obejrzycie go za darmo. Na razie nie wiadomo, kiedy kolejne odcinki trafią na YouTube'a.

O czym opowiada serial Rojst?

Akcja serialu dzieje się w małym miasteczku w południowo-zachodniej części Polski, w połowie lat 80. Dochodzi tam do brutalnego zabójstwa, którego ofiarami są działacz partyjny, Grochowiak, i prostytutka o imieniu Lidka. W tym samym czasie dochodzi również do tajemniczej śmierci pary nastolatków.

Głównymi bohaterami serialu są doświadczony dziennikarz Witold Wanycz (w tej roli Andrzej Seweryn) oraz jego młody i ambitny współpracownik, Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik).

REKLAMA

W Rojście wystapili także m.in. Piotr Fronczewski, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska i Magdalena Walach. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś – Bartek Kaczmarek.

Wszystkie odcinki serialu Rojst znajdziecie na platformie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA