REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rolling Stones w Warszawie. Wiemy, kto wystąpi przed legendarną grupą

Wielki koncert The Rolling Stones na PGE Narodowym coraz bliżej. Muzycy rozpoczęli dziś drugi etap trasy. Wiemy już, kto będzie supportem zespołu podczas warszawskiego występu.

17.05.2018
12:19
Występ The Rolling Stones coraz bliżej. Poznaliśmy support lipcowego koncertu
REKLAMA
REKLAMA

Gitarzysta Rolling Stonesów dał znać, że są już gotowi na drugą część trasy No Filter. Początek już dziś w Dublinie. Keith Richards dzieli się swoim entuzjazmem na Instagramie.

Ostatni koncert aktualnej trrasy odbędzie się 8 lipca w Warszawie.

Przed występem legend rocka publiczność rozgrzeje Trombone Shorty.

Puzonista i trębacz Troy Andrews, bo takie jest jego prawdziwe imię i nazwisko, dorastał w muzycznej rodzinie w Nowym Orleanie. Pierwsze kroki w muzyce stawiał bardzo wcześnie. W wieku 6 lat został liderem orkiestry dętej. Dziś tworzy muzykę z pogranicza jazzu, funku, rocka czy hip-hopu. Na koncie ma kilkanaście własnych albumów. W zeszłym roku Shorty zagrał w Krakowie.

Stonesi wracają do Warszawy po 11 latach. W lipcu 2007 roku zespół zagrał na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. 50 tysięcy biletów na tegoroczny koncert rozeszło się bardzo szybko, mimo wysokich cen. Co wywołało wiele kontrowersji i dyskusji.

Najtańszy bilet na płytę kosztował 395 złotych.

REKLAMA

I tym razem organizatorzy zdecydowali się na wytyczenie tzw. Golden Circle, czyli droższego miejsca na płycie dla tych, którzy są w stanie wydać więcej kasy, by być bliżej sceny. Z tym, że coraz częściej Golden Circle zaczyna się już w połowie płyty, przez co osoby stojące na tyłach tej strefy wcale nie są uprzywilejowane. A bilet na GC w tym przypadku to koszt 680 zł. W sprzedaży były jeszcze inne "okazje", takie jak bilet na strefę Diamond Pit (930 zł) czy NoFilter Pit za prawie 2 000 zł. A do tego dochodzą jeszcze bilety do strefy VIP.

Mimo to, na płycie i trybunach Narodowego spodziewać się można wielkich tłumów. Będzie to czwarty występ The Rolling Stones w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA