REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Rolnik szuka żony" z kolejną edycją. Rusza casting do programu TVP

"Rolnik szuka żony" wciąż jest jest jednym z najchętniej oglądanych formatów o tematyce miłosnej. Świadczą o tym kolejne edycje programu, które od 2014 roku regularnie powstają na antenie TVP. . Tymczasem zaplanowana jest kolejna, bo dziesiąta już odsłona programu. Niedawno ruszył casting do nowego sezonu show.

30.12.2022
15:32
"Rolnik szuka żony"
REKLAMA

"Rolnik szuka żony" swoją premierę miał w 2014 roku i od pierwszej edycji podbił serca fanów. Losy rolników i rolniczek szukających miłości z roku na rok wciąż z takim samym zainteresowaniem przyciągają kolejnych widzów. Mimo że w polskich telewizjach nie brakuje formatów o tematyce miłosnej, ostatnio nawet Netflix stworzył pierwszy polski reality show o miłości, to jednak z "Rolnika" bije autentyczność i prostota. Bohaterowie naprawdę szukają miłości, a wielu z nich znalazło tytułową żonę i założyło rodzinę. Pod koniec listopada zakończyła się 9. edycja "Rolnika" i powstaje już kolejna.

REKLAMA

Będzie kolejna edycja "Rolnik szuka żony". Ruszył casting do programu.

Jak donosi serwis Wirtualne Media niedawno ruszył casting do 10. edycji miłosnego show. Do programu można zgłosić się, wypełniając formularz dostępny na stronie programu. Co ciekawe, w specjalnym odcinku programu, nadanym w Boże Narodzenie nie było żadnej informacji odnośnie castingu do nowej odsłony. Informacja o naborze do nowego sezonu nie pojawiła się również na stronie internetowej programu oraz w social mediach.

REKLAMA

Nowy "Rolnik" jesienią 2023 roku

Jak nieoficjalnie donosi serwis Wirtualne Media, chodzi o niepodpisaną umowę między Telewizją Polską, a firmą Fremantle Media Polska na realizację 10. odsłony "Rolnika". Opóźnienia w umowie mają jednak nie wpłynąć na emisję nowej odsłony programu. 10 edycja zaplanowana jest na jesień 2023. Z kolei wiosną w 2023 roku na antenę TVP trafi odcinek pokazujący rolników i rolniczki, którzy pojawią się w kolejnym sezonie miłosnego show.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA