REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Rosalie. śpiewa o mediach społecznościowych i pokazuje nagrany smartfonem teledysk do „Chodź, chodź, chodź”

Polsko-niemiecka artystka Rosalie. wypuściła właśnie zupełnie nowy teledysk do utworu Chodź, chodź, chodź. Autorka takich hitów jak Kiedy powiem sobie dość i Nie mów śpiewa w nim o zmęczeniu sztucznymi uśmiechami na Instagramie i Facebooku.

20.05.2021
17:50
rosalie chodz chodz chodz
REKLAMA

Rosalie Hoffman to urodzona w Berlinie piosenkarka tworząca w nurcie R&B, rapu i elektroniki przełomu lat 80. i 90. W 2018 roku zadebiutowała płytą „Flashback”, która po dobrym przyjęciu pierwszych singli doczekała się nawet nominacji do Fryderyka w kategorii najlepszy fonograficzny debiut roku. Kolejny album Rosalie. trafił na sklepowe półki dwa lata później, a na liście utworów znajdziemy właśnie Chodź, chodź, chodź (więcej o „IDeal” przeczytacie TUTAJ).

REKLAMA

Nieco ponad rok po premierze longplaya do sieci trafił też teledysk wyreżyserowany przez duet Andiamo. W jego skład wchodzą Mateusz Erdmann i Michał Więckowski specjalizujący się w produkcji filmów dokumentalnych, teledysków i reklam telewizyjnych. Filmowcy postanowili nagrać wideoklip za pomocą smartfona Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (recenzję bijącego rekordy przedsprzedaży telefonu znajdziecie na Spider's Webie).

Rosalie. w estetyce rodem z lat 90. śpiewa o skrywaniu się za maskami w mediach społecznościowych.

Teledysk pokazuje piosenkarkę w kilku skrajnie różnych stylizacjach – od punkówy po elegancką damę. Andiamo utrzymują cały materiał w żółtawych i niebieskich barwach oraz przy mocno przyciemnionym świetle, co buduje efekt tajemniczości.

Tekst piosenki wprost nawiązuje z kolei do funkcjonowania w środowisku Facebooka i Instagrama, gdzie każdy wygląda idealnie i prezentuje uśmiech od ucha do ucha. Rosalie. śpiewa o tym, że nie jest zdjęciem profilowym i nawołuje do bardziej osobistej oraz rozbudowanej relacji niż polegającej tylko na wysyłaniu sobie emotikonów. Co ważne jest to remix oryginalnego utworu, ponieważ nie zawiera w sobie gościnnego wersu rapera Jana Pasuli znanego jako Jan-Rapowanie.

REKLAMA

Oryginalna wersja piosenki Chodź, chodź, chodź również jest dostępna na platformie YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA