Rosalie. śpiewa o mediach społecznościowych i pokazuje nagrany smartfonem teledysk do „Chodź, chodź, chodź”
Polsko-niemiecka artystka Rosalie. wypuściła właśnie zupełnie nowy teledysk do utworu Chodź, chodź, chodź. Autorka takich hitów jak Kiedy powiem sobie dość i Nie mów śpiewa w nim o zmęczeniu sztucznymi uśmiechami na Instagramie i Facebooku.

REKLAMA