REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To najdziwniejszy cross-over w historii. W programie Wojewódzkiego pojawią się Gargamel i wnuczka Millera

To może być jeden z najpopularniejszych i najszerzej komentowanych odcinków programu „króla TVN”. Na kanapie zasiądą (a właściwie już zasiedli, bo program został nagrany) dwie kontrowersyjne postacie z polskiego internetu – youtuber Gargamel i Monika Miller, wnuczka Leszka Millera.

19.05.2021
11:41
kuba wojewodzki gargamel monika miller kiedy player online
REKLAMA

To kolejne starcie światów i pokoleń w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący i jego współpracownicy już jakiś czas temu zauważyli, że telewizja nie może zamykać na internet, bo traci nie tylko potencjalnych odbiorców, ale też nietuzinkowych gości. Dlatego na kanapie w ostatnich miesiącach zasiedli m.in. Krzysztof Gonciarz, Friz, a potem cała jego Ekipa. Dla przeciętnego telewidza to musiał być niezły szok i gorączkowe przeszukiwanie Google'a.

REKLAMA

Program Kuby Wojewódzkiego przenosi się do internetu.

Wczorajszy odcinek z Kazimierzem Marcinkiewiczem (były premier będzie walczył... na charytatywnej gali MMA) i Rafałam Collinsem (organizator tegoż wydarzenia), był ostatnim na antenie TVN w tym sezonie. Kolejne dwa będą dostępne tylko na platformie VOD Player.pl, która od lutego przestała być bezpłatna. Obecność internetowych celebrytów jest więc naturalna.

Najpierw, 22 maja, w programie wystąpią uczestnicy nowego reality show Playera - „One Night Stand”. To autorski projekt bikini reality, w którym na Zanzibarze (a jakże!) spotkają się celebryci z innych tego typu produkcji m.in. „Warsaw Shore”, „Hotel Paradise”, czy „Big Brothera”.

W kolejnym odcinku, którego premierę zaplanowano w Dzień Dziecka pojawi się właśnie Gargamel i wnuczka Leszka Millera.

Kim jest Gargamel i Monika Miller – goście programu Kuby Wojewódzkiego?

Jakub „Gargamel” Chuptyś jest youtuberem słynącym z demaskatorskich filmów, których premiery są wręcz wydarzeniami w polskim internecie. Rozprawia się w nich z osobami lub grupami osób, które często krzywdzą ludzi lub promują negatywne zachowania.

Anty-bohaterami jego filmów byli m.in. podrywacze ze szkół uwodzenia, Reżyser Życia, pranksterzy czy właśnie Filip Chajzer. Ten ostatni wczoraj ogłosił, że od ponad roku choruje na depresję. Powodem jest m.in. filmik Gargamela i hejt, który się na niego wylał zaraz po jego publikacji.

Nie dziwi więc, że Kuba Wojewódzki poruszył temat swojego kolegi ze stacji. W zajawce słyszymy jak Gargamel opowiada o tym, jak „zaczął zgłębiać temat różnych dokonań Filipa”. Wojewódzki mu przerwał pytaniem „A wy jesteście na 'ty'?”. „Nie, nie jesteśmy” odparł youtuber, „To mów pana Filipa” zaapelował prowadzący. Gargamel aż zaniemówił zawstydzony, a „król TVN” uśmiechnął się dumny ze zgaszenia swojego gościa. Oj, to będzie gruby odcinek.

Oprócz Gargamela wystąpi Monika Miller. Jej błyskotliwa kariera w show-biznesie zaczęła się w 2017 roku, kiedy były premier i lider SLD pochwalił się jej zdjęciem na Twitterze. Internauci byli zaskoczeni tym, że jej niemal całe ciało wnuczki znanego polityka zdobią tatuaże. Szybko podchwyciły to tabloidy i nagle stała się znana na pół Polski.

Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko – jako Monami nagrała piosenkę i teledysk, wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, a także gra hakerkę w serialu „Gliniarze”. Oprócz tego jest fotomodelką i influencerką na Instagramie – jej profil śledzi ponad 120 tys. osób.

REKLAMA

Monika Miller i Gargamel będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego 1 czerwca. Odcinek będzie można obejrzeć tylko w Player.pl.

* zdjęcie główne: kadr z tvnpl / YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA