REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Mamy to! Netflix pokazał pełny zwiastun kontynuacji kultowego serialu sprzed lat

"Różowe lata 90." to bezpośrednia kontynuacja popularnego serialu z 1998 roku, czyli "Różowych lat 70.". Tytuł trafi do oferty Netflixa już w styczniu, tymczasem w sieci pojawił się pełny zwiastun produkcji. Choć pierwsze skrzypce będą w niej grać nowi, młodzi bohaterowie, możemy również oczekiwać powrotów znanych z oryginału postaci.

23.12.2022
8:47
Różowe lata 90. Netflix pokazał pierwszy zwiastun kontynuacji kultowego serialu sprzed lat
REKLAMA

W 2021 roku Netflix zamówił pierwszy sezon serialu "Różowe lata 90." ("That '90s Show") - spin-offu i jednocześnie sequela hitu "Różowe lata 70" ("That '70s Show"). Do sieci od miesięcy trafia coraz więcej szczegółów związanych z nowym projektem - pół roku temu mogliśmy odetchnąć z ulgą, gdy dowiedzieliśmy się, że na planie produkcji pojawiło się wielu aktorów znanych z oryginału. Teraz streamingowy gigant pokazał nam pełny zwiastun tytułu.

REKLAMA

Różowe lata 90. - pełny zwiastun serialu Netflixa

That '90s Show - trailer

W zamówionym przez Netflixa pierwszym sezonie powrócą Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp jako Red Forman i Kitty Forman - będą to jedni z głównych bohaterów produkcji, tym razem osadzonej w latach 90. Showrunnerem projektu jest Greg Mettler, który pracował również przy oryginale.

"Różowe lata 90." będą rozgrywać się w 1995 roku. Skupią się na córce Erica i Donny - Lei Forman. Bohaterka odwiedza dziadków latem i nawiązuje relacje z nowym pokoleniem dzieciaków z tamtej okolicy (oczywiście pozostając pod czujnym okiem Kitty i Reda). W gościnnych rolach powrócą Mila Kunis, Ashton Kutcher, Topher Grace, Wilmer Valderrama oraz Laura Prepon - bohaterowie pierwowzoru.

REKLAMA

Jest rok 1995, a Leia Forman pragnie, aby w jej życiu wreszcie zaczęło się coś dziać albo żeby przynajmniej zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie jest jej tatą. Kiedy przyjeżdża do Point Place do swoich dziadków, Reda i Kitty, znajduje to, czego szuka, u sąsiadów, bo tam właśnie mieszka energiczna i zbuntowana Gwen. Z pomocą przyjaciół Gwen, do których należy jej uroczy brat Nate, jego inteligentna, bystra dziewczyna Nikki, sarkastyczny i wnikliwy Ozzie oraz czarujący Jay, Leia odkrywa, że wspaniałą przygodę można przeżyć właśnie tam, tak samo, jak przydarzyło się to jej rodzicom wiele lat temu. Zdeterminowana, aby odkryć nową siebie, Leia przekonuje rodziców, żeby pozwolili jej zostać przez całe lato. Piwnica znów jest pełna nastolatków, Kitty cieszy się, że dom Formanów gości nowe pokolenie, a Red, no cóż… jak to Red

- czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

Różowe lata 90. - premiera już 19 stycznia 2023 roku na Netflixie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA