REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ashton Kutcher i Mila Kunis na planie sequela "Różowych lat 70."! Nareszcie kontynuacja, która ma sens

W ubiegłym roku Netflix zamówił pierwszy sezon serialu "That '90s Show" - spin-offu i jednocześnie sequela hitu "Różowe lata 70" ("That '70s Show"). Do sieci trafia coraz więcej szczegółów związanych z nowym projektem - dowiedzieliśmy się między innymi, że na planie produkcji pojawiło się wielu aktorów biorących udział w oryginale. Czy drugie podejście do spin-offu ma szansę się udać?

27.07.2022
11:54
różowe lata 70 netflix spin off sequel serial ashton kutcher
REKLAMA

Pierwszy sezon serialu "That '90s Show" to spin-off i kontynuacja hitu "Różowe lata 70.", uwielbianego sitcomu z absolutnie pierwszorzędną komediową obsadą. W październiku zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że w zamówionym przez Netfliksa pierwszym sezonie powrócą Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp jako Red Forman i Kitty Forman - będą to jedni z głównych bohaterów produkcji, tym razem osadzonej w latach 90. Showrunnerem projektu jest Greg Mettler, który pracował również przy oryginale.

"That '90s Show" będzie rozgrywać się w 1995 roku. Skupi się na córce Erica i Donny - Lei Forman. Bohaterka odwiedza dziadków latem i nawiązuje relacje z nowym pokoleniem dzieciaków z tamtej okolicy (oczywiście pozostając pod czujnym okiem Kitty i Reda). Zachodnie media sygnalizowały już jakiś czas temu, że możemy oczekiwać powrotów innych aktorów znanych z pierwowzoru - teraz Ashton Kutcher skomentował swoje wejście na plan.

REKLAMA
Różowe lata 70.

Ashton Kutcher w sequelu Różowych lat 70.!

Mila i ja rozważaliśmy to. Pomyśleliśmy: dobra, jesteśmy w tym miejscu w naszej karierze tylko dzięki temu serialowi, więc po prostu wróćmy i zróbmy to. Wróciliśmy - i świetnie się bawiliśmy przez tydzień. To było takie spontaniczne i zabawne!

- opowiedział gwiazdor o swoim powrocie.

Małżeństwo Ashton Kutcher i Mila Kunis wspólnie spędzili na planie trochę czasu; poza nimi możemy też spodziewać się występów Tophera Grace'a (Eric Forman), Laury Prepon (Donna Pinciotti) czy Wilmera Valderrama (Fez). Co ciekawe, w 2002 roku stacja Fox podjęła próbę stworzenia spin-offu - "That 80s Show" doczekał się jednego sezonu, po czym został skasowany. Zainteresowanie było nikłe - być może przez to, że akcja skupiała się na kuzynie Erica, a w całej serii nie pojawił się nikt z oryginału.

Ekipa twórców i znane twarze potęgują nadzieje na udany spin-off, którym z pewnością zainteresują się fani "jedynki" - twórcy będą się jednak musieli postarać, żeby przyciągnąć uwagę nowych widzów. Osadzenie akcji w znów popularnych na ekranie latach 90. może pomóc.

Różowe lata 70. zasługują na dobry sequel - to był naprawdę fajny serial.

REKLAMA

Emitowana w latach 1998-2006 produkcja doczekała się 200 odcinków, stając się jedną z najdłużej trwających w stacji Fox. Okej, to z jednej dość typowy sitcom dla nastolatków, wyróżniający się co najwyżej świadomą zabawą cechami charakteryzującym ten okres. Satyra nie zawsze jest tu błyskotliwa, ale znakomita ekipa pierwszo i drugoplanowych postaci robi robotę - to fantastyczne (choć często irytujące) charaktery, z którymi chce się spędzać czas. Obsada i twórcy włożyli w ten projekt sporo serca, nie bojąc się przerw w śmieszkowaniu i nieraz zapuszczając się w bardzo sentymentalne rejony. Jeśli nowy serial również pogodzi dowcipy i slapstick z odrobiną wrażliwości, będę zadowolony.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA