REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale

Diabeł z Los Angeles, „Nightflyers" i „Arktyka". Podpowiadamy, co obejrzeć w ten weekend

Pierwszy weekend lutego zaczniemy z kopyta, przynajmniej jeśli chodzi o nowe seriale i filmy. Uwaga: istnieje ryzyko, że spędzicie pełne dwa dni na kanapie.

02.02.2019
9:01
Russian doll opinie netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ten weekend w Ameryce Północnej zapowiadany jest jako jeden z najzimniejszych w tym roku. Temperatura może dojść nawet do -50 stopni Celsjusza. Całe szczęście takie ekstremalne sytuacje nie obejmują naszej części globu. Jednak jeśli czujecie się w polskich warunkach, jak w Arktyce, to mamy dla was świetną wiadomość. Nastał cotygodniowy czas wypoczynku, a wraz z nim mnóstwo nowości w kinach, serwisach VOD i telewizji.

Najlepsze filmy, seriale i programy – co obejrzeć w ten weekend?

Serial “Nightflyers” to adaptacja powieści George R.R. Martina. Tym razem jednak nie przenosimy się do fantastycznego świata przypominającego średniowiecze i wypełnionego smokami i czarami. Udajemy się w przyszłość. Wraz z grupą bohaterów wsiadamy na statek kosmiczny Nightflyer. Celem ekspedycji ma być zbadanie tajemniczego pojazdu kosmitów, który może ukrywać klucz do ocalenia Ziemi. Jednak misja okaże się trudniejsza, niż wszyscy początkowo zakładali.

Serial „Nightflyers” możecie obejrzeć na Netfliksie już od 1 lutego.

Lucyfer (3. sezon)

Ulubiony diabeł współczesnej telewizji powraca. Lucyfer Morningstar to diabeł z krwi i kości. Do tej pory pilnował porządku w zaświatach. Jednak pewnego dnia postanawia się zbuntować przeciwko narzuconej mu roli i udaje się na urlop do… Los Angeles. Tam spotyka detektyw pracującą dla miejskiej policji. Między dwójką rozpoczyna się osobliwa współpraca.

3. sezon „Lucyfera” zobaczycie od 1 lutego na platformie Netflix.

W “Russian Doll” widzowie podążają śladami losów Nadii (Natasha Lyonne). Dziewczyna zostaje zaproszona na nowojorską imprezę w roli gościa honorowego. Będąc na niej, wpada w pętlę czasową, z której, choć próbuje rozpaczliwie się wydostać, nie widzi wyjścia.

Serial „Russian Doll” zadebiutuje na platformie Netflix już 1 lutego.

Prawo Artura

W wyniku nieszczęśliwego wypadku w pracy Artur stracił rękę, a następnie rzeczoną pracę. Od tego czasu pozostaje bezrobotny. Na domiar złego jego żona funduje mu istne piekło w domu. Gdy mężczyzna postanawia zaradzić chociaż jednemu z tych problemów, uruchamia falę niefortunnych zbiegów okoliczności i lawinę konsekwencji.

Pierwsze dwa odcinki serialu „Prawo Artura” obejrzycie na HBO GO od 1 lutego.

„Velvet Buzzsaw” to satyryczny thriller osadzony we współczesnym światku artystycznym Los Angeles. Tutaj świat sztuki i biznesu ścierają się, a artyści i kolekcjonerzy prowadzą między sobą grę o wielkie stawki.

Film „Velvet Buzzsaw” obejrzycie na Netfliksie od 1 lutego.

Ostatnie tygodnie to zdecydowanie czas Madsa Mikkelsena. Aktor gra w filmie jedynego pasażera samolotu, który rozbija się w środku arktycznej tundry. Samotny ocalały musi znaleźć sposób, aby przeżyć i dotrzeć do jakiejkolwiek cywilizacji.

Film „Arktyka” obejrzycie w polskich kinach od 1 lutego.

Jeśli szukacie poważnej rozrywki, a nie macie ochoty wychodzić z domu w sobotni wieczór, warto sprawdzić film „Selma”. Produkcja opowiada o wydarzeniach z 1965 roku. Martin Luther King wraca do USA po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla. W tym samym czasie w mieście Selma organizowany jest marsz protestacyjny w walce o prawa obywatelskie Afroamerykanów. Gubernator George Wallace brutalnie pacyfikuje pokojowe zgromadzenie. Nagrania z pacyfikacji poruszają jednak tłumy ludzi, którzy zaczynają przybywać do Selmy.

Film „Selma” obejrzycie na antenie TVP Kultura w sobotę o 20:20.

A co poza tym?

REKLAMA

Jeśli „Selma” okaże się dla was za ciężka, warto sprawdzić inne, lżejsze filmy w telewizji. W sobotni wieczór 2 lutego na antenie Polsatu pojawi się o 20:05 „Karate Kid”, a następnie o 22:10 „Zgadnij, kim jestem?”. Z kolei TVN o 20:00 wyemituje „Życie od kuchni”, by następnie pokazać nam o 22:15 „Pod słońcem Toskanii”.

Niedziela upłynie głównie pod znakiem odrobinę poważniejszych propozycji filmowych. Na TVP Kultura o 20:20 zobaczycie „Czerwonego Pająka”. TVP2 pokaże o 21:45 film „Batalion”. Na TVN-ie będzie okazja do obejrzenia kolejnego filmu z serii „Niezgodna”, czyli „Wierna”, która pojawi się o 20:05. Następnie o 22:35 na tym samym programie będziecie mogli obejrzeć „Raport mniejszości” w reżyserii Stevena Spielberga.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA