REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

HBO zrealizuje serial na podstawie filmu „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy

HBO nakręci serial na postawie filmu nominowanego do Oscara Jana Komasy, twórcy „Bożego Ciała” i „Sala samobójców. Hejter”. Właśnie ten drugi tytuł stał się inspiracją dla stworzenia serii. Zarówno reżyser Jan Komasa, jak i autor scenariusza Mateusz Pacewicz będą współproducentami wykonawczymi serialu.

11.08.2020
20:21
hejter jan komasa hbo serial
REKLAMA
REKLAMA

Dobre wieści płyną dla polskich kinomanów wprost z branżowego serwisu Deadline. Magazyn poinformował właśnie o kontrakcie, na mocy którego platforma HBO nakręci serial na podstawie głośnego filmu „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy.

„Hejter” to aktualny, wysublimowany thriller traktujący m.in. o polityce, mediach społecznościowych, zjawisku dezinformacji i pogoni za spełnieniem za wszelką cenę

— pisze o filmie Komasy Mike Fleming Jr z Deadline.com.

Za produkcję serialu będą odpowiadać Dana Farah ze studia Farah Films’ oraz Roy Lee z Vertigo. Współproducentami wykonawczymi będą Jan Komasa i Mateusz Pacewicz, a w projekcie wesprą ich także Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński z Naima Film.

Jak informuje portal, Dana Farah uznała „Hejtera” za „zarówno fascynujący thriller, jak i prowokujący do myślenia uniwersalny komentarz społeczny”.

Film „Sala samobójców. Hejter” wszedł do kin 5 marca 2020 r. Obraz został nagrodzony na Tribeca Film Festival.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA