REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

HBO zrealizuje serial na podstawie filmu „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy

HBO nakręci serial na postawie filmu nominowanego do Oscara Jana Komasy, twórcy „Bożego Ciała” i „Sala samobójców. Hejter”. Właśnie ten drugi tytuł stał się inspiracją dla stworzenia serii. Zarówno reżyser Jan Komasa, jak i autor scenariusza Mateusz Pacewicz będą współproducentami wykonawczymi serialu.

11.08.2020
20:21
hejter jan komasa hbo serial
REKLAMA
REKLAMA

Dobre wieści płyną dla polskich kinomanów wprost z branżowego serwisu Deadline. Magazyn poinformował właśnie o kontrakcie, na mocy którego platforma HBO nakręci serial na podstawie głośnego filmu „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy.

„Hejter” to aktualny, wysublimowany thriller traktujący m.in. o polityce, mediach społecznościowych, zjawisku dezinformacji i pogoni za spełnieniem za wszelką cenę

— pisze o filmie Komasy Mike Fleming Jr z Deadline.com.

Za produkcję serialu będą odpowiadać Dana Farah ze studia Farah Films’ oraz Roy Lee z Vertigo. Współproducentami wykonawczymi będą Jan Komasa i Mateusz Pacewicz, a w projekcie wesprą ich także Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński z Naima Film.

Jak informuje portal, Dana Farah uznała „Hejtera” za „zarówno fascynujący thriller, jak i prowokujący do myślenia uniwersalny komentarz społeczny”.

Film „Sala samobójców. Hejter” wszedł do kin 5 marca 2020 r. Obraz został nagrodzony na Tribeca Film Festival.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA