REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wściekli Polacy masakrują nową płytę Sanah, bo wydała ją w Wielki Piątek. Serio

Możesz być jedną z ulubionych piosenkarek Polaków, ale są rzeczy, których ci nie wybaczą. Przekonała się o tym Sanah, decydując się wydać płytę w Wielki Piątek, co bardzo nie spodobało się części fanów artystki. Swoje niezadowolenie okazują poprzez... wystawianie płycie "Uczta" niskich ocen w sieci.

16.04.2022
18:32
sanah uczta empik sklep wielki piątek
REKLAMA

15 kwietnia swoją premierę miała nowa płyta Sanah - "Uczta". Materiał, który pojawił się już w streamingu i na sklepowych półkach, okazał się zaskakujący - artystka zaprosiła na płytę grupę cenionych polskich wokalistów, zerwała ze słodkim wizerunkiem i zaproponowała swoim słuchaczom zaskakująco dojrzały, intrygujący muzycznie i lirycznie projekt. Swój trzeci studyjny album Sanah sama nazywa najważniejszym w jej życiu.

Okazało się jednak, że wydając nową płytę Sanah podpadła wielu polskim słuchaczom. Ośmieliła się bowiem zaplanować premierę na 15 kwietnia, czyli dzień, na który w tym roku przypada Wielki Piątek. Zdaniem zadziwiająco dużej liczby fanów jest to oznaka zadufania, wielkiego ego i braku szacunku ze strony wokalistki. A co gorsza: zły przykład dla najmłodszych!

REKLAMA

Sanah: Uczta w Wielki Piątek

Można chyba powiedzieć, że mamy właśnie do czynienia z tzw. review bombingiem, tylko na mniejszą skalę, niż dzieje się to w przypadku gier czy - rzadziej - filmów. To popularna forma bojkotu: masowe wystawianie słabych ocen w różnych zachodnich serwisach dotknęło między innymi znakomitą grę "The Last of Us 2" - tytuł zbombardowano m.in. na portalu Metacritic.

W przypadku Sanah słuchacze wystawiają najniższe noty "Uczcie" w internetowych sklepach (np. w Empiku).

Wypuścić płytę w WIELKI PIĄTEK? Zbyt duże ego artystki, szkoda...

Zadufana w sobie osoba, wydaje płytę w wyjątkowy dzień, w który wypadałoby trochę szacunku, a nie tak podpuszczać te dzieciaczki kochane. Pamiętajcie zawsze, żeby nigdy się nie dać zmanipulować przez innych!

„Zanim przyjdzie tryumf Niepokalanego Serca, zanim nastanie wiosna Kościoła, zanim Kościół odnowi się jako Oblubienica i zostanie zaślubiony Oblubieńcowi, który przyjdzie po swoją Oblubienicę, będzie czas takich ciemności, w których prawie wszystkie światła zgasną. Nie będzie oficjalnych miejsc kultu, być może, jak mówią święci i mistycy, kościoły zostaną zamienione w świątynie Antychrysta”.

- piszą w komentarzach.
REKLAMA

Na nowej płycie Sanah zaśpiewała wraz z gwiazdami takimi jak Grzegorz Turnau, Artur Rojek, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło czy Kwiat Jabłoni. To zdecydowanie najciekawszy krążek młodej artystki, która postanowiła pokazać słuchaczom zupełnie inne oblicze swojej sztuki. Znajdziemy tam zaskakujące rozwiązania przede wszystkim na płaszczyźnie lirycznej. Przykładowo: w jednym z utworów artystka cytuje "Sen we śnie" Edgara Allana Poego.

Sanah: Uczta
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA