REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sanah zaśpiewała nową piosenkę u Wojewódzkiego, a widzowie oszaleli. Będzie hit?

Piosenkarka Sanah i aktor Tomasz Włosok byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Program powrócił po zimowej przerwie i wywołał spore zamieszanie w interecie. Wszystko przez piosenkę Sen we śnie, którą premierowo zaśpiewała Sanah. Widzowie już nie mogą się doczekać jej w całości. Czy będzie to hit na miarę Ale jazz! czy Kolońska i szlugi.

02.03.2022
11:09
sanah sen we snie kuba wojewodzki wideo
REKLAMA

Sanah to najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia. Jej kawałki dominowały w zeszłym roku na listach przebojów. Pomimo tego w programie Kuby Wojewódzkiego wypadła nad wyraz skromnie i uroczo (podobnie jak i Tomasz Włosok, gwiazdor ostatniego hitu Netfliksa "Jak pokochałam gangstera"). Nawet sam gospodarz był mniej irytujący niż zwykle i wyraźnie było czuć, że był oczarowany zaproszonymi, chodzącymi talentami.

REKLAMA

A może po prostu to efekt tego, że program był nagrany wcześniej i nie było w nim nic o wojnie w Ukrainie. Choć "Król TVN" rzucił żarcik, który słabo się zestrzał. Zaczął mówić o pandemii i przywołał nazwę bydgoskiego basenu. "Wyobrażacie sobie basen "Piąta fala"? To trochę tak, jakby dom spokojnej starości nazwać im. Władimira Putina. W ogóle się nie klei".

Sanah u Kuby Wojewódzkiego zaśpiewała nową piosenkę Sen we śnie. Zobaczcie film z występu.

Sanah w sumie zaśpiewała w programie Kuby Wojewódzkiego dwa razy. Najpierw wykonała refren numeru Ale jazz!, który pierwotnie powstał po angielsku w stylu... country. I właśnie w tej wersji go mogliśmy usłyszeć. Przy drugiej piosence usiadła już przy fortepianie i zagrała fragment Sen we śnie. Muzykę skomponowała sama, ale tekst pochodzi z wiersza Edgar Allan Poe o tym samym tytule. Poniżej możecie posłuchać premierowej wersji.

Widzowie byli zachwyceni wykonaniem i głównie o tym ćwierkał Twitter w czasie programu. Na całość przyjdzie im jeszcze trochę poczekać. Póki co pozostaje krótki wycinek wykonany u Kuby Wojewódzkiego, który na Playerze znajdziemy w 19 minucie i 40 sekundzie.

REKLAMA
sanah sen we snie kuba wojewodzki wideo class="wp-image-1905517"
Screeny z Twittera

Sanah nie chciała, a raczej nie mogła, mówić o nowej, trzeciej już płycie. Takowa jednak powstaje i z pewnością usłyszymy na niej balladę Sen we śnie, a pewnie i zagra ją na nadchodzących koncertach w ramach trasy "Uczta Tour", która startują w kwietniu.

Program Kuby Wojewódzkiego z Sanah i Tomaszem Włosokiem możemy obejrzeć online na Playerze.

* zdjęcie główne: kadr z programu Kuby Wojewódzkiego / TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA