REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

schafter i Young Igi uczą pływania. Sprawdźcie nowy kawałek „swimming lessons”

schafter zaskoczył dziś swoich fanów nowym kawałkiem. Posłuchajcie swimming lessons.

12.03.2020
11:39
schafter swimming
REKLAMA
REKLAMA

Przerwę w dostępie do kin, wydarzeń kulturalnych oraz przymusowy odpoczynek od szkoły można wykorzystać na wiele sposobów. schafter postanowił na przykład zaprezentować swój nowy numer.

Na kanale rapera pojawił się kawałek zatytułowany swimming lessons. Oprócz Wojtka Laskowskiego (tak naprawdę nazywa się raper), w numerze pojawia się także Young Igi. Do numeru dołączono klip, a w nim całe mnóstwo niskiej jakości, oldschoolowych kadrów.

Posłuchaj swimming lessons:

Nie od dziś zresztą wiadomo, że schafter zgrabnie porusza się wśród retro inspiracji. Słychać to było choćby na jego długogrającym debiucie - albumie „audiotele” wydanym w listopadzie zeszłego roku.

Oprócz solowej działalności, schaftera możecie znać także ze współpracy z innymi wykonawcami. Raper nagrywał m.in. z Taco Hemingwayem, Darią Zawiałow, Otsochodzi czy duetem Coals.

schafter wystąpi na tegorocznym Salt Wave Festival 2020.

REKLAMA

Impreza odbędzie się w dniach 21-22.08.2020 r. w okolicach Jastarni. Oprócz polskiego rapera na festiwalu wystąpią także m.in. Parov Stelar i Ralph Kamiński. Więcej szczegółów dot. wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA