REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Apple TV+ pokazał swój pierwszy serial science fiction. „See” z Jasonem Momoą na premierowym zwiastunie

Jason Momoa zyskał sławę przede wszystkim dzięki dwóm rolom - khala Drogo w „Grze o tron” oraz Aquamana w DCEU. Aktor wkrótce znów może trafić na czołówki gazet dzięki serialowi „See”. Nowość Apple TV+ zapowiada się na jeden z najciekawszych seriali science fiction. Dostaliśmy pierwszy zwiastun i datę premiery produkcji.

10.09.2019
22:16
see apple tv plus
REKLAMA
REKLAMA

Apple TV+ odkryło dzisiaj wieczorem najważniejsze karty. Znamy już datę premiery, cenę i szczegóły biblioteki usługi, która ma zdobyć dla Apple'a duży kawałek rynku płatnego streamingu. To będzie jednak możliwe tylko i wyłącznie dzięki obfitej, mocnej bibliotece produkcji na licencji oraz tych oryginalnych. Netflix co tydzień dostarcza swoim klientom długą listę nowości, Disney ma zarezerwowane słynne animacje z przeszłości, a HBO Max połączy dzieła kilkunastu różnych stacji telewizyjnych.

Apple jeszcze przez długi czas nie będzie w stanie dorównać swoim konkurentom pod tym względem. Firma liczy jednak, że ich produkcje oryginalne będą na tyle mocne, że zwrócą uwagę globalnej publiczności. Na początek otrzymamy m.in. „The Morning Show”, „Dickinson” oraz niezwykle interesujący serial science fiction z Jasonem Momoą.

„See” otrzymało właśnie pierwszy, trwający ponad dwie minuty zwiastun.

Fabuła dzieła zabierze widzów w przyszłość, która przypomina jednak odległą przeszłość. W niewyjaśniony sposób ludzkość z biegiem wieków utraciła zmysł wzroku. Cywilizacja cofnęła się w rozwoju, ale pomimo trudności ludzie przetrwali. Ustalony porządek na początku „See” zostanie poddany gwałtownym zmianom. Wojownik Baba Voss właśnie został ojcem dwójki dzieci. Wkrótce okazuje się, że niemowlęta widzą otaczający ich świat. Dostęp do pierwszych od dekad widzących będą starali się uzyskać różni przywódcy. Czy Baba Voss zdoła obronić swoich potomków?

REKLAMA

Autorem scenariusza „See” jest Steven Knight (twórca „Peaky Blinders” i „Tabu”), a za reżyserię odpowiada Francis Lawrence. To autor dziesiątek wideoklipów dla największych światowych gwiazd, stał też za kamerą „Constantine'a” z Keanu Reevesem oraz kilku części serii „Igrzyska wojny” (wkrótce powstanie jej prequel w formie książki i filmu). Jason Momoa zagra protagonistę serii. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się też: Alfre Woodard, Nesta Cooper, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar i Christian Camargo. Udostępniony trailer zwiastuje widzom ambitną, pełną ekscytującej akcji produkcję science fiction.

Apple TV Plus wystartuje 1 listopada 2019 roku. Tego samego dnia na platformę trafi „See”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA