REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Matthew McConaughey i Anne Hathaway jako mordercza para ex-małżonków. Serenity - zwiastun

Serenity to nowy obraz z Matthew McConaughey i Anne Hathaway, który opowie o parze ex-małżonków, planujących krwawe mordestwo na tajemniczej wyspie. Nie wszystko jednak potoczy się po ich myśli.

20.11.2018
21:13
serenity zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Matthew McConaughey i Anne Hathaway w jednym filmie? Wydaje się, że czeka nas gwarantowany hit 2019 roku. Para aktorów, która ostatnim razem w jednym filmie pojawiła się przy okazji Interstellar Christophera Nolana, wystąpi w głównych rolach w obrazie Serenity. Thriller w reżyserii Stevena Knighta (autora serialu Tabu i reżysera docenianego filmu Locke) opowie o Bakerze i Karen, parze ex-małżonków, którzy planują zabójstwo drugiego męża kobiety.

Knight przy okazji swoich poprzednich dzieł już udowodnił, że doskonale potrafi budować napięcie. W małym palcu ma też umiejętność mieszania gatunków i dodawania atmosfery fantastyki do realistycznej opowieści. W podobnym tonie zostanie także utrzymane Serenity.

Serenity zwiastun - kiedy premiera filmu?

Jak pokazuje opublikowany dzisiaj trailer Serenity, produkcja będzie czymś więcej niż prostą opowieścią o egoizmie, chciwości i morderstwie. Z każdym dniem spędzonym na tropikalnej wyspie Plymouth, Baker będzie odczuwał coraz mocniejsze poczucie zagrożenia. Wizyta byłej żony i jej makabryczny plan tylko pogłębią niepokój bohatera. Mężczyzna wkrótce zacznie podejrzewać, że wszyscy mieszkańcy Plymouth biorą udział w skomplikowanej grze.

REKLAMA

Wygląda na to, że Serenity będzie thrillerem psychologicznym, krwawą makabreską i horrorem o ludziach zagubionych na tajemniczej wyspie w jednym. Tego typu połączenie brzmi nieco ryzykownie (bo zbliża film niebezpiecznie w stronę kina klasy B), ale w rękach Knighta może się udać. Zwłaszcza, że obok Hathaway i McConaugheya w produkcji zagrają Jason Clarke, Djimon Hounsou, Jeremy Strong, Diane Lane, czyli prawdziwa hollywoodzka śmietanka.

Film Serenity trafi do kin na całym świecie już 25 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA