REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chciałeś obejrzeć serial Znaki od AXN? Pierwszy odcinek zobaczysz w internecie

Wczoraj miała miejsce jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tej jesieni. Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali, polski serial AXN Znaki już jest dostępny w internecie.

11.10.2018
22:26
serial AXN Znaki
REKLAMA
REKLAMA

Emocje po premierze pierwszego odcinka Znaków jeszcze nie opadły, a już teraz możecie dołączyć do grona osób, które uwiódł nieznany świat komisarza Treli i Gór Sowich. Dzięki AXN Polska pierwszy odcinek serialu jest już dostępny za darmo w internecie na platformie AXN Player.

Serial to wybuchowa mieszanka kryminału i thrillera, która opowiada o tajemniczych i niewyjaśnionych zbrodniach. Miejsce akcji to małe miasteczko Sowie Doły na Dolnym Śląsku. Zaszyte w środku zapierających dech w piersiach swoją malowniczością Gór Sowich skrywa wielkie sekrety. Z pozoru prosta zbrodnia kryje za sobą wiele niewyjaśnionych tropów. Na domiar złego w miasteczku panuje zmowa milczenia, przez którą trudno się przebić. Więcej o fabule, pisaliśmy w naszej recenzji.

REKLAMA

W serialu możemy oglądać między innymi Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert oraz Andrzeja Mastalerza.

Serial Znaki możecie obejrzeć w każdą środę o 22:00 na antenie AXN Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA