REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Młodzi superbohaterowie od Marvela. Nowy zwiastun serialu Cloak & Dagger

Uniwersum Marvela chyba nie przestanie zaskakiwać. Z roku na rok przybywa produkcji powstałych w oparciu o komiksy, w których poznajemy perypetie bohaterów obdarzonych niesamowitymi zdolnościami. Mimo zauważalnej nadwyżki superbohaterkich produkcji, nadchodzący serial wyróżnia się na tle swoich pełnometrażowych konkurentów. 

19.01.2018
13:07
Marvel kreuje kolejnych superbohaterów. Zwiastun serialu Cloak & Dagger
REKLAMA
REKLAMA

Twórcą fantastycznonaukowej produkcji jest Joe Pokaski, znany ze stworzenia popularnego serialu Herosi. Seria skupi się na losach tytułowych postaci Cloaka i jego kompanki, Dagger. Historia nastolatków skupi się przede wszystkim na ich miłosnych perypetiach. Bohaterów zbliżają do siebie ich nadzwyczajne moce, nad którymi dopiero uczą się panować. Wspólne doświadczenia prowadzą do silnego uczucia między nimi, co tym bardziej komplikuje ich nie do końca zwyczajne życie.

Trailer rozwija wątki, które mogliśmy zobaczyć w pierwszym zwiastunie.

Przede wszystkim twórcy przybliżają nam historię poznania się bohaterów i odkrycia ich mocy. W pierwszym zwiastunie mogliśmy dowiedzieć się nieco o intensywnych relacjach miedzy bohaterami, a także poznać problemy, którym muszą sprostać w codziennym życiu.

Patrząc na nowy trailer, można uznać, że Marvel szykuje dla nas kolejny serial o nastolatkach i ich życiu w liceum. Można posunąć się o twierdzenie, że nie znając komiksowego pierwowzoru serialu, trudno uznać, że będzie to kolejny obraz poświęcony superbohaterom. Nowy zwiastun zabiera nas na jedną z młodocianych, plenerowych imprez, gdzie dochodzi do spotkania Cloaka i Dagger. Chłopak zauroczony atrakcyjną nieznajomą, szybko orientuje się, że dziewczyna skrywa jakąś tajemnicę. Bohater rusza w pogoń za Dagger, a zetknięcie ich ciał sprawia, że protagoniści poznają swoje nowe umiejętności.

Serial prezentuje ciekawe możliwości głównych bohaterów.

W pierwszym sezonie serialu, bohaterowie stopniowo zaczną wykorzystywać nadprzyrodzone siły i poznawać ich możliwości. Cloak niebawem zorientuje się, że jego super siła daje mu możliwość przenoszenia się w różne miejsca, przechodząc tym samym przez tajemniczy wymiar. Dagger natomiast zacznie wytwarzać świetliste sztylety, które pomogą jej osłabiać siły przeciwników i przekazywać je swoim sojusznikom.

 class="wp-image-83898"

W rolach głównych zobaczymy Aubrey’a Josepha oraz Olivię Holt znaną z produkcji dla młodzieży. Na ekranie pojawi się także J.D. Evermore wcielający się w postać detektywa Connora czy James Saito w roli doktora Bernarda Sanjo.

REKLAMA

Pierwszy sezon serialu Cloak & Dagger będzie liczył 10 odcinków.

Serial ma zadebiutować na platformie Showmax. Jego premiera przewidziana jest na 7 czerwca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA