REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial "Flash" zza kulis. Warto czekać na Barry'ego Allena do października?

Ano warto, zdecydowanie warto. Ostatnio opublikowany zwiastun przekonał mnie o tym całkowicie i wszystko byłoby idealne, gdyby nie szkarłatny, uszyty przez babcię Flasha strój. Gdyby jednak pominąć ten kujący w oko element, serial "Flash" zapowiada naprawdę dobrze. Lepiej niż kiedyś "Arrow"…

07.07.2014
10:00
Serial „Flash” zza kulis. Warto czekać na Barry’ego Allena do października?
REKLAMA

Hype na "Flash" powoli się nakręca, aby podtrzymać zainteresowanie, stacja The CW opublikowała materiał zza kulis ujawniający pracę na planie nowego serialu. Filmik nie jest zbyt długi (prawie 2 minuty), ale za to dosyć pomocny dla widzów, którzy nie są zaznajomieni z szybko biegającym bohaterem DC.

REKLAMA

Wywiady z producentami i twórcami serialu (Andrew Kreisberg, Greg Berlanti, Geoff Johns) oraz Grantem Gustinem (tytułowym Flashem) zdradza nam podejście do najnowszej produkcji The CW. Serial z pewnością będzie mieć (dzięki bogu) luźniejsze podejście do tematu aniżeli "Arrow". Dodatkowo można liczyć na więcej efektów specjalnych z uwagi na supermoce Flasha i dawkę humoru. Zdaje się, że Barry Allen (aka Flash) nie będzie wiecznie cierpiącym (jak Arrow) bohaterem i mimo osobistych dramatów (pogoń za mordercą matki) nie będzie stroić dziwnych min patrząc smutnymi oczami gdzieś w sufit.

Na uwagę zasługuje również epicko brzmiąca ścieżka dźwiękowa i… strój, którym projektantka  Colleen Atwood – nie wiedzieć dlaczego – strasznie się zachwyca. Niedawno zostały opublikowane również materiały/wywiady przedstawiające innych bohaterów serialu – Iris West (miłość Allena) oraz Eddiego Thawne’a (głównego wroga Flasha). Filmik o Thawne nie ujawnia jego złego alter ego Professor Zoom i póki co, jest on tylko „pięknym chłoptasiem” i detektywem, za którym Iris West przewraca oczami – biedny Barry Allen…

REKLAMA

Patrząc na “związek” West i Allena można łatwo wysunąć wniosek, że Flash oparty będzie na zreebotowanej komiksowej wersji z New 52. Niestety West i Allena łączy tylko przyjaźń, ich wspólna historia zaczyna się już w dzieciństwie. Poza tym wygląda na to, że konkurentem dla Allena stanie się Thawne (po raz kolejny, biedny Barry Allen). Więcej o fabule serialu dowiecie się z tego miejsca. Flash startuje 7-go października 2014 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA