REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

W serwisach VOD robi się gorąco. Te seriale musicie obejrzeć jesienią na Netfliksie, HBO GO i Amazon Prime Video

W czasie pandemii naszą główną rozrywką jest siedzenie w domu i oglądanie seriali. A ponieważ zdaje się, że koronawirus szybko nie odpuści i wciąż nie jest bezpiecznie przebywać w skupiskach ludzkich, serwisy VOD dbają, abyśmy się nie nudzili.

17.09.2020
9:04
Premery vod seriale jesien 2020 netflix hbo go amazon
REKLAMA
REKLAMA

Na Netfliksie, HBO GO, czy Amazon Prime Video pojawi się mnóstwo nowych seriali. Można próbować obejrzeć je wszystkie, ale wydaje się to niemożliwe. Dlatego wybraliśmy najciekawsze tytuły, jakie niedługo zadebiutują na platformach VOD. Wśród nich nie brakuje produkcji premierowych, ani tych powracających w pełnej chwale.

Seriale jesień 2020 – najważniejsze nadchodzące nowości od serwisu Netflix, HBO GO i innych platform:

Ratched - Netflix

Znana z „American Horror Story” Sarah Paulson wciela się tu w znienawidzoną pielęgniarkę. Mildred Ratched pojawiła się w „Locie nad kukułczym gniazdem”, gdzie w szpitalu psychiatrycznym znęcała się nad Jackiem Nicholsonem. Teraz będziemy mogli zobaczyć, w jaki sposób stała się potworem.

Data premiery: 18 września

Utopia – Amazon Prime Video

Amerykański remake popularnego brytyjskiego thrillera sci-fi. Jest to opowieść o ludziach, którzy odnajdują legendarny manuskrypt, przez co stają się celem tajemniczej organizacji. Za scenariusz odpowiada Gillian Flynn, więc można spodziewać się wielu zwrotów akcji i mrocznego klimatu.

Data premiery: 25 września

Patria - HBO GO

Hiszpanie dobrze wiedzą jak odpowiednio potęgować napięcie i utrzymać nas przed ekranem do samego końca danego tytułu. Nie inaczej z pewnością będzie w „Patrii”. Główną bohaterką serialu jest Bittori, która postanawia odwiedzić grób swojego zamordowanego przez terrorystów męża. Powrót do rodzinnej wioski zapoczątkuje jednak serię zdarzeń, w trakcie których na jaw wyjdzie wiele skrywanych do tej pory tajemnic.

Data premiery: 27 września

Nawiedzony dwór w Bly – Netflix

Po „Nawiedzonym domu na wzgórzu” Mike Flanagan ponownie zaserwuje nam opowieść o duchach. Tym razem rzecz dzieje się w oparach gotyckiego romantyzmu. Twórcy przenoszą nas do lat 80. ubiegłego wieku i prezentują historię dzieci mieszkających w tytułowym dworze, którymi po śmierci guwernantki zaczyna opiekować się amerykańska niania. W Bly nic nie jest jednak tym, czym się wydaje.

Data premiery: 9 października

Gambit królowej – Netflix

Główna bohaterka mieszka w sierocińcu. Pewnego dnia rodzi się w niej wielka miłość do szachów. Staje się genialną graczką, ale jednocześnie musi mierzyć się z uzależnieniem od środków odurzających. Z punktu widzenia polskiego widza, najbardziej zachęcającym do obejrzenia serialu będzie nazwisko jednego z aktorów. Na ekranie zobaczymy bowiem Marcina Dorocińskiego.

Data premiery: 23 października

Od nowa – HBO GO

Grace ma ułożone i szczęśliwe życie. Jest terapeutką i zaraz wyjdzie jej nowa książka. W przeddzień publikacji wszystko jednak staje na głowie. Jej mąż znika i okazuje się kimś zupełnie innym niż myślała, a do tego w jej otoczeniu ktoś niespodziewanie ginie. W rolach głównych Nicole Kidman i Hugh Grant.

Data premiery: 25 października

Big Mouth: Sezon 4 - Netflix

Przygody nastolatków odkrywających własne potrzeby cielesne przypadł do gustu widzom na całym świecie. W tej animacji jest niegrzecznie, wulgarnie i zabawnie. Twórcy z ironią, ale też sympatią przedstawiają wszelkie trudy dojrzewania. Nie wiadomo co prawda kiedy dokładnie na Netfliksa powróci Andy i jego przyjaciele. Platforma zapewnia, że będzie to jesień. Biorąc pod uwagę, że poprzednie sezony debiutowały na przełomie września i października, można spokojnie założyć, że stanie się to już niedługo.

Data premiery: jesień

The Crown: Sezon 4 - Netflix

Tak, to jest telenowela. Jej akcja rozgrywa się w środowisku brytyjskiej rodziny królewskiej. W poprzednich sezonach poznaliśmy losy obejmującej władzę na wyspach Elżbiety II, która musiała mierzyć się z wieloma problemami. Przed nią jeszcze sporo konfliktów zarówno w sferze prywatnej, jak i państwowej.

REKLAMA

Data premiery: 15 listopada

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA