REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Serialowy soundtraczek z White Collar - nutka klasy Suits

Serialowy soundtrack z Suits był prawdziwym hitem, do dziś widzę na Spotify i sPlay jak chętnie słuchacie go z naszej playlisty. Dziś propozycja z ramówki tej samej stacji telewizyjnej, a sam White Collar, choć gorszy, często do Suits jest właśnie przyrównywany. 

22.05.2013
18:07
Serialowy soundtraczek z White Collar – nutka klasy Suits
REKLAMA

REKLAMA

Nie bez znaczenia jest tu podobieństwo stylistyk - elegancja, Nowy Jork, problemy elit. Istotną rolę odgrywa również muzyka, choć niestety, autorzy White Collar stawiają głównie na krótkie i autorskie dżingle. To wielka szkoda, bo jeśli od czasu do czasu dorzucą coś od siebie to słucha się tego bardzo przyjemnie.

W kolejnej części serialowych soundtracków zebrałem dla Was playlistę z White Collar. Playlista to mocne słowo - playlistkę w zasadzie. Piosenek jest niestety tylko kilkanaście, choć jakościowo przypadną one do gustu zwłaszcza miłośnikom wspomnianego soundtracku z Suits. To podobne gatunki, trochę indie rocka, trochę nowoczesnej muzyki stylizowanej na bluesa, soul, jazz. Nie zabrakło też odrobiny subtelnej klasyki.

REKLAMA

A w kolejnym odcinku serialowych soundtracków pojawi się - wreszcie - Grey's Anatomy. Ponoć żeńska część publiki sPlay bardzo tego pragnie. Zobaczymy, a póki co - miłego słuchania i koniecznie dajcie znać jak się podobało.

White Collar w Polsce znany jest pod tytułem "Białe kołnierzyki" i można oglądać go w TVP1 lub w telewizji FOX. Opowiada o agencie FBI współpracującym z genialnym i (chyba) zresocjalizowanym oszustem, wspólnie demaskując kolejne przestępstwa skarbowe. Więcej na temat ostatniego sezonu pisałem, o tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA