REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Soundtrack z Suits - posłuchaj na sPlay

Serial Suits trafia do coraz szerszych rzesz widzów i to już nie tylko studentów prawa spod znaku "być jak Harvey Specter". Poza świetną fabułą, wielowymiarowymi bohaterami czy znakomitymi dialogami coraz częściej doceniacie też jego oprawę dźwiękową. 

26.03.2013
14:31
Soundtrack z Suits – posłuchaj na sPlay
REKLAMA
REKLAMA

Trzeba przyznać, że za doborem muzyki do serialu stoi ktoś obdarzony naprawdę dobrym gustem. Specyficzna mieszanka muzyki elektronicznej, indie rocka, a nawet utworów z pogranicza jazzu, soulu i bluesa znakomicie buduje klimat korporacyjnych problemów Nowego Jorku (jakkolwiek niedorzecznie to brzmi, tak właśnie jest).

To pierwszy artykuł z cyklu "serialowe soundtracki", w których doceniamy utwory budujące klimat, a niewybijające się zarazem na pierwszy plan. Czasem mogliście usłyszeć tylko ich kilkusekundowe urywki, tak jednak istotne dla stworzenia odpowiedniego nastroju. W zanadrzu mamy już przygotowane Grey's Anatomy. Dajcie znać czy taka forma wpisów Wam się podoba i jakie seriale chcielibyście widzieć w roli głównej.

Na suitsowej składance nie brakuje elementów muzyki "słusznie zasłużonej", jak i całkiem młodych wykonawców. W większości nie są to jednak piosenki z pierwszych miejsc list przebojów. Na pewno rozpoznacie kompozycje The xx czy Gotye, ale niewątpliwie wartym uwagi są również The Heavy czy Heartless Bastards, którzy pojawiali się w istotnych momentach serialu.

Zresztą, bez sugerowania, odpalcie playlistę i poczujcie się jak posiadacze fałszywego dyplomu Harvardu z Danielem Hardmanem za plecami, czającym się na Waszą karierę. Dobrej zabawy!

REKLAMA

I wersja Deezer (niestety o wiele uboższa pod względem dostępnych utworów):

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA