REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

W tym semestrze wszystko się zmieni. Ostatnia zapowiedź „Sex Education” przed 3. sezonem

Już w piątek 17 września na Netfliksie zadebiutuje 3. sezon popularnego serialu serwisu: „Sex Education”. Dzień przed premierą serwis opublikował drugi zwiastun.

16.09.2021
15:33
sex education sezon 3 zwiastun kiedy
REKLAMA

„W tym semestrze wszystko się zmieni” – tymi słowami Netflix promuje 3. sezon swojego hitu. „Sex Education” powróci już jutro, tymczasem promocja nowej odsłony okazała się nadzwyczaj skromna. Datę premiery poznaliśmy w czerwcu, w międzyczasie streamingowy gigant podrzucił kilka zdjęć, a pierwszy trailer zaserwował fanom... dziewięć dni temu. Teraz, dzień przed premierą, pojawił się jeszcze jeden materiał. Krótki, ale intrygujący i sugerujący wiele zmian w życiu bohaterów. Zobaczcie:

REKLAMA

„Sex Education” sezon 3.: zwiastun

W obsadzie nowych odcinków (których, wzorem poprzednich sezonów, będzie 8) zobaczymy nowe, interesujące nazwiska. Są to m.in. Jason Isaacs (który wcieli się w starszego brata Pana Groffa, Petera), Dua Saleh (zagra niebinarną postać nauczającą w Moordale) i Indra Ové (jako Anna, zastępcza mama Elsie). A co czeka bohaterów serialu?

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Otis zaczął uprawiać przygodny seks, Eric i Adam są już oficjalnie parą, a Jean spodziewa się dziecka. Tymczasem Hope, nowa dyrektorka, stara się przywrócić Moordale dawną chwałę i doprowadzić szkołę do porządku, Aimee odkrywa feminizm, Jackson się zakochuje, a usunięta wiadomość głosowa nadal pozostaje w mocy. Nowy sezon zapozna nas też ze zwierzakami, które zbliżają do siebie ludzi, przetestuje nowe teorie o obcych i wielokrotnie pokaże panią Groff w akcji.

REKLAMA

Kiedy 3 sezon „Sex Education” ?

Nowe odcinki, wszystkie na raz, pojawią się w serwisie w piątek, 17 września o 9:00 rano. Przypomnijmy, że „Sex Education” to jedna z najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji odcinkowych Netfliksa. Serial, jak sam tytuł wskazuje, opowiada o tematach związanych z seksem i seksualnością w sposób błyskotliwy i niewymuszony, edukując i umiejętnie przeplatając obyczajowo-humorystyczne wątki. Głównym bohaterem produkcji jest Otis, syn seksuolożki, który – przesiąknięty profesją matki – obala kolejne krążące wśród nastolatków mity dotyczące seksu. Wraz ze swoją szkolną przyjaciółką, Meave, zakłada pomagającą rówieśnikom „poradnię”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA