REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nowe odcinki Sex Education lada dzień! Netflix kusi fanów zwiastunem 3. sezonu

Premiera 3. sezonu „Sex Education” nadchodzi wielkimi krokami, tymczasem Netflix wreszcie podzielił się z fanami pierwszym zwiastunem nowej serii. Rzućmy okiem.

07.09.2021
16:03
sex education sezon 3 zwiastun kiedy netflix
REKLAMA

Na szczegóły fani musieli czekać aż do końca czerwca. Wszyscy niecierpliwie wyczekujący 3. sezonu „Sex Education” i zadający sobie pytanie „kiedy?!”, poznali wówczas odpowiedź: nowe odcinki serialu pojawią się w ofercie Netfliksa 17 września 2021 roku. Będzie ich w sumie 8, a do obsady dołączą nowe, ciekawe nazwiska: Jason Isaacs (który wcieli się w starszego brata Pana Groffa, Petera), Dua Saleh (zagra niebinarną postać nauczającą w Moordale) i Indra Ové (jako Anna, zastępcza mama Elsie).

Twórcom „Sex Education” udało się coś, co wydawało się niemal niemożliwe: zaprezentowali światu udany serial o nastolatkach i dla nastolatków (choć, oczywiście, nie tylko), który o seksie opowiada naprawdę błyskotliwie, unikając skrajnie żenującego humoru. Świetny scenariusz i znakomita obsada (z Gillian Anderson i Asą Butterfieldem na czele) robią robotę; produkcja stała się serialem powszechnie lubianym i świetnie ocenianym.

Na pierwszy trailer nowej odsłony trzeba było troszkę poczekać – ostatecznie ukazał się zaledwie dziesięć dni przed premierą.

REKLAMA

Sex Education: sezon 3. Pierwszy zwiastun – zobacz wideo

REKLAMA

„Sex Education” to jedna z najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji serialowych Netfliksa. Produkcja opowiada o tematach związanych z seksem i seksualnością w sposób błyskotliwy i niewymuszony, edukując i umiejętnie przeplatając obyczajowo-humorystyczne wątki. Głównym bohaterem produkcji jest Otis, syn seksuolożki, który – przesiąknięty profesją matki – obala kolejne krążące wśród nastolatków mity dotyczące seksu. Wraz ze swoją szkolną przyjaciółką, Meave, zakłada pomagającą rówieśnikom „poradnię”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA