REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka /
  4. YouTube

Shallow to narodziny hitu. Piosenka z filmu Narodziny gwiazdy z Lady Gagą podbija YouTube'a

Co wyniknie z połączenia Bradleya Coopera i Lady Gagi? Okazuje się, że nie tylko doceniany film Narodziny gwiazdy, ale także hitowa piosenka. Utwór Shallow w ciągu weekendu zebrał kilka milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

01.10.2018
21:53
narodziny gwiazdy piosenka
REKLAMA
REKLAMA

Lady Gaga po problemach zdrowotnych powróciła do występów scenicznych, a także kontynuuje zapoczątkowaną kilka lat temu karierę aktorską. Narodziny gwiazdy to największy film w dotychczasowej karierze Lady Gagi. A zarazem remake klasycznego romansu z lat 30. Na dużym ekranie gwieździe towarzyszy Bradley Cooper, który podjął się także reżyserii produkcji.

Twórcy Narodzin gwiazdy w pełni korzystają z tego, że mają w swojej obsadzie jedno z największym nazwisk we współczesnej muzyce pop. Dlatego najnowsza wersja to nie tylko romans, ale także film muzyczny. Jedna z piosenek nagranych na potrzeby produkcji stała się hitem, zanim film trafił do kin większości krajów.

Shallow to utwór wykonany przez Bradleya Coopera i Lady Gagę.

Piosenka to typowy folk z popową warstwą tekstową. Skala wokalu Lady Gagi robi jednak naprawdę kolosalne wrażenie. Utwór został opublikowany na YouTubie 27 września i już ma 7,5 mln wyświetleń. W ramach teledysku wyświetlone zostały z kolei sceny z filmu.

REKLAMA

Na początku piosenki śpiewa Cooper, po czym zaprasza na scenę swoją filmową towarzyszkę. Z opublikowanego wcześniej trailera wynika, że Ally, bohaterka grana przez Lady Gagę nawiąże współpracę i romans z Jacksonem Mainem. Szybko okaże się, że jej talent przewyższa jego o kilka długości. Czy miłość przetrwa zranione ambicje?

Narodziny gwiazdy trafi do kin 30 listopada tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA