REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Sherlock": znamy datę premiery i tytuł odcinka specjalnego

W Sieci wylądował nowy zwiastun specjalnego odcinka serialu "Sherlock", zdradzający jego datę premiery oraz oficjalny tytuł. A ponadto, prezentujący garść nowych scen. 

26.10.2015
11:07
Sherlock: znamy datę premiery i tytuł odcinka specjalnego
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczas za datę premiery, zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, uchodził pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia. Jak się jednak okazuje, na specjalny odcinek "Sherlocka" , który będzie nosił tytuł "The Abominable Bride", poczekamy dłużej, choć nieznacznie - do 1 stycznia 2016. Posylwestrowe szaleństwo będziemy więc mogli spędzić w towarzystwie Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

REKLAMA

Przypomnijmy, że odcinek specjalny nie będzie bezpośrednio związany z fabułą dotychczasowych sezonów. Akcja serialu zostanie przeniesiona do wiktoriańskiej Anglii, a opowiedziana w nim historia ma stanowić zamkniętą całość. W czwartym sezonie "Sherlocka", którego premiera odbędzie się jesienią 2016 roku, Sherlock Holmes i Dr Watson powrócą do czasów współczesnych. Poprzednie zwiastuny wiktoriańskiej odsłony tej produkcji możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA