REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Star Trek, 'Allo 'Allo! i Ucho Prezesa. Showmax prezentuje marcowe nowości

Showmax zdradził, jakie nowości zagoszczą w marcu w jego ofercie. Miesiąc rozpocznie się od kosmicznej podróży na pokładzie USS Enterprise.

27.02.2018
10:35
Showmax - lista serialowych i filmowych nowości w marcu 2018 r.
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli platformy VOD chcą utrzymać swoich abonentów, to regularnie muszą uzupełniać swoje katalogi o nowe pozycje. Nie inaczej jest w przypadku Showmaksa, który poinformował, jakich premier możemy spodziewać się w marcu. Serwis zatyka powstałą kilkanaście dni temu dziurę, którą spowodowało usunięcie z oferty niemal 200 filmów.

Nowości Showmax na marzec 2018 r.

Star Trek

Już 1 marca Showmax zaserwuje swoim abonentom reboot kultowej serii sci-fi. J.J. Abrams to mistrz gatunku, co udowodnił już przy okazji tego filmu. Reżyser przedstawia formowanie się załogi statku USS Enterprise. James T. Kirk to młody, porywczy chłopak z Iowa, którego ojciec zginął w obronie ludzi przed Romulanami. Kirk nie cierpi przegrywać, aby osiągnąć swój cel, posunie się nawet do oszustwa. Udając chorego, dostaje się na pokład okrętu Gwiezdnej Floty. Razem z chłodno kalkulującym Spockiem, stukniętym Scottym, pewną siebie Uhurą i nieco przewrażliwionym McCoyem musi uchronić Ziemię przed kataklizmem.

Allo Allo Showmax marzec class="wp-image-137455"

Brytyjska farsa wojenna, będąca lekkim prztyczkiem w nos dla Francuzów. Jednocześnie dla wielu widzów jest to jeden z ulubionych seriali dzieciństwa. 29 marca będzie okazja do przypomnienia sobie lub zapoznania się z 9. sezonami przygód Rene. Główny bohater mieszka w okupowanym przez nazistów miasteczku Nouvion, gdzie prowadzi kawiarnię. Udaje mu się utrzymywać dobre stosunki z dowódcami hitlerowskiej jednostki, którzy zlecają mu przechowanie cennego obrazu. Jednocześnie w lokalu mężczyzny ukrywają się angielscy lotnicy. Oprócz tych sekretów żonaty Rene musi radzić sobie z zalotami kelnerek i jednego z niemieckich poruczników.

Ucho prezesa Showmax marzec class="wp-image-137449"

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat wraca z 3. sezonem. 15 marca w Showmaksie pojawi się pierwszy odcinek nowej serii. Satyryczna produkcja z pewnością poruszy temat rekonstrukcji rządu. Zmiany personalne oznaczają pojawienie się nowych bohaterów, ale również pożegnanie kilku starych, którzy w prawdziwym świecie stracili swoje posady. Prawdopodobnie nie zobaczymy już Witolda Waszczykowskiego, Jana Szyszki czy Antoniego Macierewicza. Utrata tak wyrazistych postaci może być nie lada problemem dla twórców Ucha prezesa, jednak patrząc na poprzednie odcinki, warto być dobrej myśli. Ponadto na ekran mają powrócić Pan Adrian, premier Mateusz czy była premier Beata.

Sama przeciw wszystkim

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) to najskuteczniejsza lobbystka w Waszyngtonie. Globalna polityka czy pranie brudnych pieniędzy nie mają przed nią tajemnic, dzięki czemu zawsze udaje jej się wyprzedzić konkurencję. Wszystko zmienia się, gdy w wyniku osobistych doświadczeń Sloane obraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Razem z dowodzoną przez Rodolfo Schmidta grupą biznesmenów wypowiada wojnę producentom broni. Jednak jej przeciwnik doskonale orientuje się w politycznych realiach i nie zawaha się przed ostatecznymi krokami. Odtąd Elizabeth jest w ciągłym niebezpieczeństwie.

REKLAMA

Oprócz tego w marcu Showmax zaserwuje:

 • Nauki niezbyt ścisłe - premiera serialu
 • Rise - premiera serialu
 • Billions - 3. sezon
 • Botoks - ostatni odcinek
 • SNL Polska - nowe odcinki
 • The Circle. Krąg
 • Jak dogryźć mafii
 • Paryż może poczekać
 • Kung Fu Panda
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA