REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Hollywoodzkie hity i nie tylko. Sprawdź, co nowego pojawi się w listopadzie w serwisie Showmax

Jak informuje Showmax, 12 listopada jako dzień wolny od pracy, to wręcz idealny prezent dla kinomanów i wielbicieli seriali. Jednak już wcześniej serwis poszerzy swoją ofertę o garść tytułów godnych uwagi każdego widza. Co nowego w listopadzie?

31.10.2018
14:52
showmax w listopadzie 2018
REKLAMA
REKLAMA

Spodziewajcie się zarówno wielkich hollywoodzkich przebojów, jak i garści europejskich produkcji. Będą i seriale, animacje i filmy aktorskie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I mimo braku w tym zestawieniu ewidentnych nowości, to nie ma na co narzekać. Listopad na Showmaksie wygląda naprawdę interesująco.

Showmax w listopadzie – sprawdź, co obejrzeć

Ray

Akademia uwielbia, kiedy aktor zatraca się w roli i jest dla niej zrobić naprawdę dużo. Nie bez kozery Jamie Foxx zdobył Oscara za swoje wcielenie się w Raya Charlesa. Aktor grał na fortepianie w każdej scenie filmu, nauczył się alfabetu Braille'a, a nawet nosił specjalne soczewki, w których nic nie widział. Prawdziwe poświęcenie w celu przedstawienia kariery słynnego bluesowego muzyka i jego zmagań z narkotykowym uzależnieniem.

Prawda o sprawie Harry’ego Queberta

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta Showmax class="wp-image-218621"

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Joëla Dickera, na który złożyło się 10 odcinków. Marcus Goldman (Ben Schnetzer) robi wielką karierę dzięki swojej pierwszej książce, jednak młody autor zaczyna przechodzić kryzys twórczy, a deadline dotyczący oddania kolejnej powieści czai się tuż za rogiem. Jego bliski przyjaciel i mentor, ogólnie szanowany pisarz Harry Quebert (Patrick Dempsey) zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Na terenie posesji Harry'ego odnaleziono szczątki młodej dziewczyny zamordowanej wiele lat wcześniej. Przy ciele odkryto również maszynopis słynnej powieści Goldmana. Bohater zaczyna prowadzić własne śledztwo mające dowieść niewinności jego przyjaciela.

Koralina i tajemnicze drzwi

Mroczna animacja, która powstała na podstawie książki Neila Gaimana. Tytułowa dziewczynka znajduje w swoim domu ukryte drzwi. Prowadzą one do innego świata, alternatywnej rzeczywistości, która początkowo może i wydaje się przyjazna i ciekawa, ale to miejsce pełne niebezpieczeństw. Efektu finałowego wykreowanego na ekranie przez Henry'ego Selicka nie powstydziłby się sam Tim Burton.

Co jeszcze w serwisie Showmax w listopadzie?

Nie zabraknie też przebojów z czasów kaset VHS, bo w serwisie pojawi się Dziewczyna z komputera. Dla fanów Hollywood kilka sprawdzonych hitów. Oprócz wspomnianego Reya zobaczymy także Osaczonego oraz 12 małp. Pojawią się także Szyfry wojny z Nicolasem Cagem, Scott Pilgrim kontra świat z Michaelem Cerą czy też Klub winowajców.

Będzie można także obejrzeć nowe odcinki Ucha Prezesa (czwarty sezon tylko na Showmax i w Telewizji WP), jak również SNL Polska – Weekend Update oraz animowanego Egzorcysty.

Showmax w listopadzie – lista nowości:

1 listopada:

Prawda o sprawie Harry’ego Queberta

Mr Robot - sezon 3

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Koralina i tajemnicze drzwi

15 listopada:

Ucho Prezesa sezon 4

Paryska dziwka i książę

Totem

22 listopada:

Na mlecznej drodze

Jeszcze dłuższe zaręczyny

REKLAMA

29 listopada:

Wymarzony bachor

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA