REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Najlepsza część SNL Polska będzie oddzielną serią. Weekend Update wraca na Showmax

SNL Polska to bardzo ambitny projekt przeniesienia zagranicznego formatu do Polski. Pierwszy sezon dobiegł końca już jakiś czas temu, a my tymczasem dostajemy informacje, że Weekend Update stanie się samodzielnym programem.

23.10.2018
11:47
weekend update showmax
REKLAMA
REKLAMA

SNL Polska to jeden z ciekawszych projektów, jakie można znaleźć w VoD w naszym kraju. Zdecydowano się bowiem przenieść telewizyjny format do serwisu Showmax. Może się to wydawać dość karkołomne, że program robiony na żywo, umieszcza się w usłudze, która oferuje treści “na życzenie”. Osobiście nigdy chyba nie oglądałem tego tytułu, gdy akurat był emitowany. Zwykle siadałem do niego następnego dnia albo kilka dni później. Nie miało dla mnie znaczenia to, że program emitowany jest na żywo, a jednak robił na mnie wrażenie rozmach i sama logistyka tego przedsięwzięcia.

Teraz dowiadujemy się, że Weekend Update zostanie samodzielnym programem.

Weekend Update to program, w którym dwoje prowadzących prezentuje wydarzenia z Polski i ze świata, podlewając je komediowym sosem. Dostaje się zwłaszcza politykom, ale nie brakuje komentarzy dotyczących celebrytów, aktorów i wszystkich tych, którzy kształtują naszą rzeczywistość. Program udaje serwis informacyjny, stwarza pozory profesjonalnego studia, ale to tylko od strony wizualnej, bo każde wydarzenie jest pointowane w zabawny, i często absurdalny, sposób. Chociaż wartość informacyjna jest znikoma, to błyskotliwe szpile i nieoczywiste komentarze są bardzo udane i celne.

REKLAMA

Weekend Update poprowadzą znowu Laura Breszka i Kamil Pruban.

Program będzie pojawiał się w soboty o 21.00 w serwisie Showmax, a w niedziele o 20.20 będzie emitowany w Telewizji WP. Pierwszy odcinek obejrzymy już 27 października. Nagrania będą odbywały się z udziałem publiczności. Powstanie 10 odcinków. To kolejna współpraca Showmaksa z Telewizją WP. Od jakiegoś czasu ta druga emituje również Ucho Prezesa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA