REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Dziewczyny sieją zamęt w zwiastunie nowego serialu twórcy „Domu z papieru”. Premiera „Sky Rojo” jeszcze w tym miesiącu

Jeszcze w tym miesiącu na platformie Netflix pojawi się „Sky Rojo”. Aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, serwis udostępnił właśnie zwiastun nowego serialu twórcy „Dom z papieru”. Od zaprezentowanej w nim akcji idzie dostać zadyszki.

02.03.2021
15:36
Sky Rojo. Zwiastun nowego serialu twórcy Domu z papieru
REKLAMA
REKLAMA

Za sprawą międzynarodowego sukcesu „Domu z papieru” Netflix otworzył się na nieanglojęzyczne produkcje. Kluczowym krajem w globalnej strategii platformy okazuje się tym samym Hiszpania. To właśnie stamtąd, prócz wspomnianego tytułu, pochodzi kilka innych hitów; chociażby „Szkoła dla elity”, która, jak się niedawno okazało, otrzymała 5. sezon. A potencjalnych fenomenów będzie jeszcze więcej.

W 2018 roku dowiedzieliśmy się, że Alex Pina, twórca „Domu z papieru” podpisał z platformą wieloletni kontrakt na wyłączność. W jego ramach powstał już serial „White Lines” i dokument „Dom z papieru. Globalny fenomen”. Jeszcze w tym miesiącu ma natomiast dołączyć do nich „Sky Rojo”. Odcinkowa produkcja opowiada o trzech pracownicach klubu nocnego i burdelu Las Novias. Pewnego dnia Coral, Wendy i Gina postanawiają uciec od bezwzględnego właściciela lokalu. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Trzy kobiety rozpoczynają desperacki wyścig, w którym będą musiały stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom, a ich jedynym celem stanie się przetrwanie i odzyskanie wolności. Wszystko jest możliwe, gdy przyszłość to nic innego jak próba przeżycia następnych pięciu minut. Istnieje tylko jedna możliwość, żeby ta rzeczywistość ich nie zmiażdżyła, bohaterki muszą wykazać się determinacją, przezornością i poczuciem humoru.

Zwiastun „Sky Rojo” — nowego serialu twórcy „Domu z papieru

Dokładnie miesiąc przed premierą produkcji otrzymaliśmy jej teaser, a teraz Netflix udostępnił pełnoprawny zwiastun.

Zwiastun tylko potwierdza, to co podejrzewaliśmy już po wcześniejszych zapowiedziach. Czeka nas ostra jazda bez trzymanki, podszyta neonową estetyką i grindhouse'ową stylistyką. Szykujcie się więc na coś na kształt „Death Proof” Quentina Tarantino wzbogaconego feerią pastelowych barw. Zapowiada to również przestylizowany plakat serialu, który został udostępniony do pary z trailerem.

sky rojo netflix plakat
Sky Rojo/Netflix
REKLAMA

Czy Alex Pina poradzi sobie w takim klimacie i „Sky Rojo” okaże się hitem na miarę „Domu z papieru”? Przekonamy się za nieco ponad dwa tygodnie.

Premiera „Sky Rojo” już 19 marca 2021 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA