REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix pokazał pierwszy zwiastun serialu „Sky Rojo”. Czy czeka nas hit na miarę „Domu z papieru”?

Marzec na Netflix Polska zapowiada się jako jeden z najgorętszych miesięcy tego roku. Stanie się tak m.in. za sprawą nowego serialu Alexa Piny. Twórca kultowej serii „Dom z papieru” powróci na platformę Netflix z nowym, wystrzałowym kryminałem sensacyjnym pt. „Sky Rojo”. Właśnie dostaliśmy jego pierwszy teaser.

19.02.2021
16:21
sky rojo zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

„Dom z papieru” to produkcja, która w dużej mierze zrewolucjonizowała globalną strategię Netfliksa i wydatnie przyczyniła się do szerokiego otwarcia na nieanglojęzyczne tytuły. Nikogo nie zdziwiła więc przesadnie wiadomość, że pomysłodawca hiszpańskiego serialu Alex Pina podpisał z firmą długoletnią umowę na wyłączność. Na jej mocy do serwisu trafiły już fabularne „White Lines” oraz dokument „Dom z papieru. Globalny fenomen”. A już za kilkadziesiąt dni do biblioteki dołączy kolejne dzieło Piny.

Chodzi oczywiście o „Sky Rojo”, czyli hiszpański serial kryminalno-sensacyjny. Netflix dosyć ostrożnie i powoli dawkuje mediom informacje na temat produkcji, ale już teraz można ocenić, że potencjał na nowy hit jest tutaj olbrzymi. Potwierdzają to opublikowane na początku lutego zdjęcia głównych bohaterów, a także stylizowany teaser udostępniony na YouTubie przed kilkudziesięcioma minutami.

Sky Rojo” opowie historię trójki kobiet, które uciekają przed dawnym oprawcą i jego dwoma pomocnikami.

Głównymi bohaterkami produkcji są Coral, Wendy i Gina pracujące w klubie nocnym i burdelu Las Novias. Kobiety nie są w stanie dłużej wytrzymać pracy dla bezwzględnego właściciela lokalu i wspólnie uciekają. Niedługo później dowiadują się jednak, że Romeo wysłał ich śladem swoją prawą rękę Moisesa i jego młodszego brata Christiana.

REKLAMA

Cała szóstka pojawia się w nowej zapowiedzi wideo, która pokazuje już zresztą najbardziej wyraziste cechy charakteru co poniektórych postaci. Na pełnoprawny zwiastun pokazujący faktycznie fragmenty samego serialu przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Główne role w „Sky Rojo” zagrali Veronica Sanchez, Asier Etxeandia, Yany Prado, Miguel Angel Silvestre, Lali Esposito oraz Enric Auquer.

Netflix zapowiedział premierę nowej produkcji na 19 marca 2021.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA