REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

To już oficjalne. Netflix potwierdził, że będzie 5. sezon „Szkoła dla elity”

Fani „Szkoły dla elity” wciąż czekają na 4. odsłonę serialu. Na razie nie mamy nawet daty jej premiery, tymczasem platforma potwierdziła krążące w sieci od dawna plotki. Produkcja otrzyma bowiem 5. sezon.

25.02.2021
16:26
Szkoła dla elity. Hiszpański serial Netflix dostał 5. sezon
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy Netfliksa na całym świecie pokochali hiszpańskojęzyczne seriale dostępne na platformie. Największym hitem serwisu okazał się „Dom z papieru”. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zobaczymy 5. i zarazem ostatni sezon produkcji, do którego zdjęcia ruszyły już w sierpniu 2020 roku. Według wszelkich zapowiedzi będzie wybuchowo i tytuł zakończy się z hukiem. Fani już nie mogą się doczekać, a tymczasem pojawiła się dobra wiadomość dla miłośników pewnego hiszpańskiego teen drama.

„Szkoła dla elity” zadebiutowała na Netfliksie w sierpniu 2018 roku, a opowieść o trójce nastolatków z klasy robotniczej, idących do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły, z miejsca podbił serca użytkowników platformy na całym świecie. W 2019 roku serwis informował, że obejrzało go w ponad 20 mln gospodarstw domowych. To wystarczyło, aby serial został przedłużany o kolejne sezony. I tak w 2020 roku pojawiła się trzecia odsłona produkcji (w Polsce bardzo długo utrzymywała się na szczycie najchętniej oglądanych produkcji).

Będzie 5. sezon „Szkoły dla elity” od platformy Netflix

Netflix nie jest znany z zamiłowania do ciągnięcia swoich seriali w nieskończoność, więc wraz z końcem każdej odsłony fani drżeli ze strachu o dalsze losy ukochanej produkcji. W maju zeszłego roku otrzymali oficjalne potwierdzenie od platformy, że powstanie 4. sezon „Szkoły dla elity”. Nieoficjalnie natomiast mówiło się, że zamówiono również 5., a ich produkcja ma odbywać się symultanicznie. Do tej pory nikt z serwisu tego nie potwierdził.

Nie ma jeszcze nawet daty premiery 4. sezonu, a właśnie dowiedzieliśmy się, że otrzymamy 5. odsłonę serialu. Aktorki znane z produkcji ogłosiły to w zabawnym wideo:

REKLAMA

Co więcej pojawią się w nim nowe twarze. Jak podaje portal Deadline, do obsady dołącza argentyńska aktorka Valentina Zenere i brazylijski aktor André Lamoglia. Na razie nie wiadomo jednak w kogo się wcielą i jaki wpływ na fabułę będzie miało wprowadzenie ich postaci.

Dotychczasowe 3. sezony „Szkoły dla elity” możecie obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA